w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 716
Wszystkich postów: 946087
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

PassMark AppTimer 1.0 Build 1010


PassMark AppTimer to niewielkie narzędzie, pozwalające na zmierzenie czasu uruchamiania plików wykonywalnych. Program jest odpowiedzialny za wielokrotne wywołanie wskazanej przez użytkownika aplikacji oraz sprawdzenie jak wiele czasu jest konieczne do uzyskania pełnej kontroli nad wyświetlonym oknem (tj. kiedy można nim sterować). PassMark AppTimer jest przeznaczony przede wszystkim dla programistów, pragnących przetestować swoje produkty przed wypuszczeniem ich na rynek. Narzędzie sprawdzi się również w rękach domowych użytkowników, których celem jest przyspieszenie startu systemu operacyjnego.

Konfiguracja przebiegu testowego nie jest trudna - poradzą sobie z nią nawet mniej doświadczeni odbiorcy. Wystarczy odpowiednio dobrać parametry uruchamiania, którymi są: lokalizacja pliku wykonywalnego, przełączniki linii poleceń, folder i nazwa pliku z logami, nazwa okna, liczba powtórzeń, odstęp czasowy pomiędzy iteracjami. Warto równocześnie wybrać właściwe metody wykrywania okien (częściowa lub pełna nazwa, widoczność na ekranie, akceptowalność dla parametrów wejściowych) oraz zamykania zadań (symulowanie skrótu Alt+F4, komunikaty WM_CLOSE/WM_SYSCOMMAND). W celu rozpoczęcia pomiarów, należy nacisnąć na przycisk "Run App". Po zakończeniu pracy narzędzia, na dysku twardym zostanie zapisany plik, w którym znajdziemy zestawienie kolejnych czasów uruchamiania.

PassMark AppTimer jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnej lokalizacji na dysku twardym lub na zewnętrznym nośniku danych. Do paczki został dołączony również plik pomocy, omawiający podstawowe zagadnienia związane z obsługą i kwestiami technicznymi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
PassMark AppTimerPassMark AppTimer 1.0 Build 1010
Wersja stabilna
0.07 MB | 2015-07-01

Ilość pobrań: 147 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
PassMark AppTimer