w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 199
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6606 dni

QuickSystemRestore 1.0.0.0


QuickSystemRestore to niewielkie, jednozadaniowe narzędzie, usprawniające tworzenie punktów kontrolnych systemu Windows. Aplikacja wyposażona jest w mechanizmy naprawcze, które pozwolą na wykonanie kopii nawet w przypadku zablokowania lub uszkodzenia standardowego, systemowego modułu służącego do tego celu.

Narzędzie działa w sposób w sposób zautomatyzowany i pomijając specyficzne przypadki, nie wymagający ingerencji użytkownika (patrz: UWAGA). Jeśli pierwsza próba wykonywania punktu przywracania się nie powiedzie, wywołana zostanie szybka funkcja naprawcza (wyłączenie restrykcyjnych ustawień polityki bezpieczeństwa, restart odpowiednich usług systemowych), a następnie przebieg tworzenia kopii zostanie powtórzony. W przypadku dalszych problemów z zapisem nowego punktu kontrolnego, uruchomione zostaną bardziej zaawansowane procedury (mogą one wymagać ponownego uruchomienia komputera).

QuickSystemRestore jest dostępny za darmo na zasadach licencji freeware. Narzędzie zajmuje zaledwie kilkadziesiąt kilobajtów oraz działa w trybie Portable. Po rozpakowaniu archiwum ZIP, wystarczy skopiować plik wykonywalny na dowolny nośnik - dzięki temu ta poręczna aplikacja będzie zawsze do naszej dyspozycji. Warto również umieścić program w systemowym Harmonogramie Zadań.

Uwaga!
Porada dla użytkowników systemu Windows XP: w przypadku uszkodzenia systemowych komponentów służących do przywracania systemu, może zaistnieć potrzeba skorzystania z oryginalnej płyty instalacyjnej. Stosowny komunikat zostanie wyświetlony przez aplikację, niemniej jeśli nośnika nie mamy pod ręką, procedurę można anulować.

Wymagania!
Program do poprawnego działania wymaga uprawnień administratora. Aby je nadać, należy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę aplikacji, a następnie z wyświetlonego menu kontekstowego wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
QuickSystemRestoreQuickSystemRestore 1.0.0.0
Wersja stabilna
0.03 MB | 2013-02-05

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
QuickSystemRestore