w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 271
Wszystkich postów: 904238
Wszystkich tematów: 127483

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6476 dni

Unit Converter Pro 1.1.0


ico
Unit Converter Pro jest to pięknie zaprojektowany przelicznik jednostek, dostępny na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Program zbudowano w oparciu o szufladę nawigacyjną i po jej otworzeniu mamy dostęp do następujących przeliczników: masy i wagi, dystansu i długości, pojemności i objętości, powierzchni, prędkości, temperatury, paliwa, przyspieszenia, gęstości, ciśnienia, energii, mocy, siły, momentu obrotowego, radioaktywności, danych. W każdej z tych kategorii dysponujemy wieloma jednostkami, w tym również imperialnymi (brytyjskimi i amerykańskimi).

Przeliczanie jednostek przy użyciu tego narzędzia jest proste i zautomatyzowane: 1) otwieramy szufladę; 2) wybieramy przeliczanie - np. temperatury; 3) następnie już tylko wybieramy jednostkę z listy oraz podajemy wartość poprzez wbudowaną klawiaturę ekranową. Jednostką domyślną w wypadku temperatury są stopnie Celsjusza, zaś wartością jest 0. Zatem już na starcie dysponujemy przelicznikiem 0 stopni Celsjusza na stopnie Fahrenheita (ciekawostka: to 32 stopnie) czy jednostkę Kelvina (to 273,15 kelwinów). Zmiana wartości wybranej jednostki skutkuje natychmiastową aktualizacją wartości pozostałych jednostek. Choć być może to szczegół, początkowej wartości, czyli 0, nie musimy usuwać - jeśli chcemy poznać przelicznik wartości 15, to wystarczy wpisać "15". Na podobnej zasadzie opiera się korzystanie z innych kategorii.

W ustawieniach aplikacji możemy zdefiniować dokładność przeliczania. Domyślnie to 5 cyfr po przecinku; dozwolone maksimum to 10. Drugą rzeczą, na którą mamy wpływ, jest czcionka. Mianowicie, prócz domyślnej mamy jeszcze szeryfową, bezszeryfową oraz o stałej szerokości znaku (monospace). Prócz tego warto wspomnieć o tym, że na ekranie przeliczania w każdej chwili można zwiększyć bądź zmniejszyć rozmiar czcionki i dostosować ją do swoich własnych upodobań.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamę (przy wyjściu z interfejsu), gdy jesteśmy połączeni z internetem.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Unit Converter ProUnit Converter Pro dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 15 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Unit Converter Pro