w
googluj
pl

Randomly RemindMe 2.1.00


ico
Randomly RemindMe jest programem wydanym na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Oferuje możliwość tworzenia powiadomień związanych z dowolnym tematem. Nie dość, że nie zawiera żadnych reklam, to na dodatek daje prostotę, szybkość, a co najważniejsze - skuteczność.

Po uruchomieniu aplikacji musimy tapnąć ikonę plusa, znajdującą się w prawym dolnym rogu. Jest to bowiem bezpośredni krok do utworzenia alertu; prócz tego ekran główny jest początkowo pusty, nie ma szuflady nawigacyjnej. Do dyspozycji będziemy mieć tylko kilka ustawień, ale tak naprawdę obejmujących wszystkie aspekty ewentualnego powiadomienia. To kolejno:
• tytuł,
• wiadomość,
• termin; może być specyficzny albo zakresowy; w pierwszym wypadku podajemy liczbę powiadomień i dokładny czas (godzinę i minutę), natomiast w drugim wypadku definiujemy okres, w którym chcemy otrzymywać powiadomienia; można też określić ich liczbę, natomiast dodatkowa opcja, tytułowa ("randomly"), pozwala w trybie zakresowym na otrzymywanie powiadomień o losowych porach,
• powtarzalność; zaznaczamy dni tygodnia,
• czynniki związane z siłą zgłoszenia; chodzi o dobór cech technicznych powiadomienia: dźwięku, wibracji, stopnia priorytetu w panelu systemowym, koloru diody LED, ikony (wybieramy ją z gotowego zestawu) oraz akcentu kolorystycznego.

Jeszcze przed ostatecznym zapisaniem powiadomienia, można je wypróbować. Nie ma ograniczenia, co do liczby posiadanych alertów. Wszystkie dostępne będą dla nas potem z poziomu ekranu startowego. Jednym dotknięciem będzie je można włączać/wyłączać. Dodatkową atrakcją jest to, że program daje nam też statystyki podsumowujące otrzymane alerty. Zatem - jeśli szukamy 100-procentowego narzędzia, tylko i aż narzędzia, do tworzenia dowolnych alertów, to z pewnością nie będziemy zawiedzeni!

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Randomly RemindMeRandomly RemindMe dla Android
2018-06-22

Ilość pobrań: 12 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Randomly RemindMe