w
googluj
pl

Nights Keeper 2.7.8


ico
Nights Keeper to aplikacja przeznaczona dla systemu operacyjnego Android, która na czas naszego snu zablokuje wszystkie połączenia i dźwięki o nadchodzących wiadomościach SMS. "Czas snu" to, oczywiście, pojęcie względne, i w taki też sposób jest ono traktowane w aplikacji, ponieważ użytkownik może utworzyć profile (czyli ustawienia blokady) na dowolne, różne dni tygodnia i dowolne, różne godziny dnia. Tak więc Nights Keeper posłużyć nam może jako blokada uniwersalna.

Program wyposażony jest też w funkcję "Białej Listy" kontaktów, tzn. kontaktów od których połączenia oraz wiadomości będą nam zawsze oznajmiane dźwiękiem (czyli będą przerywać "sen"). Do listy tej można dodać pojedyncze kontakty bądź utworzyć całą grupę kontaktów. Jeżeli chcemy, możemy skonfigurować odpowiedzi SMS do blokowanych kontaktów; aplikacja wyśle je sama; automatycznie. Program jest przemyślany, ponieważ ma również funkcję polegającą na tym, że jeśli obawiamy się, że nie otrzymamy bardzo ważnego telefonu od osoby, którą zapomnieliśmy dodać do "Białej Listy", wówczas ustawić możemy po ilu próbach połączenia od tej samej osoby aplikacja jednak nas dźwiękiem powiadomi. Kolejną zaletą Nights Keepera jest to, że zaraz po jego zainstalowaniu będziemy już dysponować 4 profilami; jeden z nich tworzy blokadę "od teraz" na czas nieokreślony.

Aplikacja udostępnia też prościutki widżet 1x1, który pozwoli włączyć/wyłączyć dany profil. Kreator widżetu umożliwia wybranie tego profilu, jak i motywu kolorystycznego (jasny lub ciemny); ma on też funkcję pozwalającą określić czas po którym nastąpi automatyczne wyłączenie. Włączoną funkcją programu można także sterować za pomocą kontrolki znajdującej się w systemowym panelu powiadomieniem. Zawiera ona nie tylko nazwę wybranego profilu, ale też dokładny czas od-do jego zaplanowanego działania, jak i opcję zawieszenia (wstrzymania) tego działania.

Ograniczenia!
Wersja darmowa pozwala korzystać tylko z 1 aktywnego profilu. 14 zł kosztuje pełna wersja aplikacji.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Nights KeeperNights Keeper dla Android
2017-02-27

Ilość pobrań: 13 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Nights Keeper