w
googluj
pl

Księga Imion 1.1


ico
Poszukiwanie odpowiedniego imienia to trudna sprawa – wiedzą o tym świeżo upieczeni rodzice, którzy nierzadko spędzają całe tygodnie na poszukiwaniu odpowiedniego typu. Imiennik to również świetna sprawa dla osób chcących pamiętać o imieninach bliskich osób – niejednokrotnie przecież znaleźliśmy się w sytuacji, w której zapominamy o tym święcie. Na oba te problemy znakomitym antidotum będzie Księga Imion – prosta i niezbyt skomplikowana aplikacja przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android, z której może skorzystać każda osoba, chcąca pozyskać te informacje.

Aplikacja ta to kompletny spis znakomitej większości imion spotykanych na co dzień w Polsce – nie brak tutaj zarówno pokaźnego zbioru bardzo popularnych imion, jak i tych zdecydowanie mniej znanych, żeby nie powiedzieć – niesamowicie oryginalnych. Każde z imion możemy znaleźć za pomocą prostej w obsłudze wyszukiwarki. Poszczególne hasła zostały opatrzone opisem, w którym znajdziemy informacje na temat pochodzenia, znaczenia czy też dni, w których przypadają imieniny wybranych osób.

Aplikacja codziennie wyświetla także listę osób, które danego dnia zostają solenizantami – klikając na wybrane imię dodatkowo możemy sprawdzić inne daty, w których obchodzą oni swoje imieniny. Zawsze możemy także nakazać programowi „pamiętać” o imieninach bliskich nam osób, dodając wybrane imiona na listę ulubionych – wówczas Księga Imion za pomocą specjalnych monitów przypomni nam o tej okazji. Aplikację udostępniono w ofercie serwisu Google Play za darmo w języku polskim.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Księga ImionKsięga Imion dla Android
2014-07-21

Ilość pobrań: 68 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Księga Imion