w
googluj

La La Lullaby 4.0


ico
Skuteczne uśpienie dziecka to nierzadko bardzo karkołomne i niesamowicie czasochłonne zajęcie – nasi milusińscy mają to do siebie, iż w najbardziej nieodpowiednim momencie nagle nie chce im się spać, a wpłynięcie na to, by ten stan rzeczy uległ zmianie, często kończy się niepowodzeniem lub przynosi zupełnie przeciwne efekty. Dobrym rozwiązaniem, które pomoże w przezwyciężeniu tego problemu, mogą być różnego rodzaju kołysanki – jednym z ciekawszych programów, które oferuje szereg melodii jest Lu Lu Lullaby, przeznaczony dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android.

Aplikacja zawiera zbiór czterech niesamowicie popularnych zwłaszcza za granicą melodii, które mogą w sposób skuteczny pomóc w zapadnięciu w głęboki sen nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Są to:

- „Ave Maria” Franciszka Schuberta;
- „Sandmannchen” Johannesa Brahmsa;
- „Mozart’s Lullaby” Bernharda Fliesa;
- “Wiegenlied” Carla Marii von Webera.

Piosenki możemy puszczać przez wybrany przez siebie okres czasu od 10 minut, poprzez kilka godzin, aż do momentu, w którym sami nie wyłączymy utworu.

W dostosowaniu ustawień dźwięku emitowanego przez aplikację z pewnością pomoże prosty w obsłudze equalizer, pozwalający na samodzielne dostosowanie kolejnych pasm głosu, jak również wybranie predefiniowanych profili dostosowanych do różnorodnych stylów muzycznych. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku angielskim.

Uwaga!
W trakcie użytkowania aplikacji wyświetlane są reklamy.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
La La LullabyLa La Lullaby dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 24 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
La La Lullaby