w
googluj
pl

Rabaty Rodzinne 1.03


ico
Rabaty Rodzinne to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która jest oficjalnym rozszerzeniem możliwości projektu o nazwie (jak nie trudno zgadnąć) Rabaty Rodzinne, którego oficjalna aplikacja/strona internetowa dostępna jest pod adresem RabatyRodzinne.pl. Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o dostęp do zniżek w wybranych hotelach, restauracjach czy parkach rozrywki. Aby jednak mieć do nich dostęp, trzeba mieć specjalną Rodzinną Kartę Rabatową. Kartę tę kupuje się na okres 12 albo 24 miesięcy. Koszt? Odpowiednio 24 i 39 zł. Karta obejmuje oczywiście całą rodzinę.

Co oferuje nam aplikacja androidowa? Sama z siebie, na początku, tzn. działająca w trybie offline, praktycznie nic. Ale nie taki jest właściwy sposób jej funkcjonowania. Jest ona bowiem czytnikiem dostępnych rabatów. Po nawiązaniu połączenia z internetem (i odświeżeniu zawartości aplikacji, bo jest do tego oddzielna funkcja) będziemy mogli przeglądać działy Aktualności oraz Gdzie rabat. Pierwszy z tych działów raczej nie wymaga szerszego komentarza. Co innego z działem Gdzie rabat. Dział ten stanowi esencję programu, ponieważ zawiera dostępne zniżki. Zniżki te podzielono na kategorie: parki rozrywki, sale zabaw, parki linowe, hotele, agroturystyka, restauracje, inne. Po wybraniu danej kategorii ujrzymy szczegóły rabatów, czyli adresy obiektów oferujących zniżki, procentową wielkość zniżek i termin ważności zniżki. Wybranie z kolei danego obiektu pozwoli nam zapoznać się z jego szczegółowym opisem okraszonym zdjęciem itp.

Pozostałe tryby aplikacji dostępne z ekranu głównego pozwalają na: załadowanie kanału RSS ze strony projektu na Facebooku (informacje te przeglądać będziemy mogli w interfejsie aplikacji), przejście do przeglądarki internetowej z ustawionym adresem witryny internetowej Rabatów, jak i zapoznanie się z podstawowymi informacjami o projekcie. Jeśli chodzi o ostatnią z wymienionych funkcji, to dopowiedzmy, że istnieje również możliwość przejścia do zakupu Karty - po wybraniu okresu jej ważności zostaniemy przekierowani do szyfrowanej strony w przeglądarce internetowej, gdzie będzie można zrealizować swój zakup.

Rabaty Rodzinne to na pewno wspaniała inicjatywa. Zakup Karty nie wydaje się sporym obciążeniem finansowym. Jedynym minusem całego projektu jest to, że nie obejmuje on (jeszcze) zbyt wielu obiektów. Z kolei jedynym minusem aplikacji mobilnej jest to, że lista obiektów wczytuje się powoli; nie jest to jednak wina złego zaprogramowania, ale złego zaprojektowania. Lepszym rozwiązaniem dla użytkownika byłoby natychmiastowe przedstawienie listy, a nie okraszanie jej ładnym, ale zbędnym efektem.

Uwaga!
Aplikacja internetowa dostępna jest pod adresem rabatyrodzinne.pl

Ograniczenia!
Wymagane jest połączenie się z internetem, aby pobrać aktualne dane. Istnieje możliwość zarejestrowania się w usłudze.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Rabaty RodzinneRabaty Rodzinne dla Android
2014-07-23

Ilość pobrań: 41 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Rabaty Rodzinne