w
googluj
pl

Narty & Warunki Narciarskie 6.3


ico
Kurorty narciarskie czy różnego rodzaju stoki to bardzo popularne kierunki turystyczne i miejsca, do których regularnie ściągają rzesze turystów żądnych wrażeń na zaśnieżonych trasach. Często jednak nie posiadamy zbyt wielu precyzyjnych informacji, które pozwalałyby nam wybrać odpowiednią destylację – kompleksowe informacje na ten temat zawierają różnego rodzaju aplikacje, dające dostęp do szeregu interesujących danych. W tym celu najlepiej skorzystać z aplikacji Narty & Warunki Narciarskie, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych z systemem Android.

Program zawiera kompletną listę kurortów i ośrodków narciarskich znajdujących się zarówno na terytorium Polski, jak i za granicami naszego kraju. Autorzy podają informacje na temat zaśnieżenia oraz temperatury na poszczególnych trasach zjazdowych, dzieląc je również na podstawie stopnia zaawansowania i przeznaczenia dla dzieci bądź dorosłych. Znajdziemy tutaj także informacje na temat ilości wyciągów oraz kwot, które musimy uiścić za ceny wejściówek na poszczególne atrakcje.

Dla osób chcących własnoręcznie sprawdzić warunki na stoku idealnym rozwiązaniem są kamery umieszczone na szczytach tras. Dodatkowym udogodnieniem są również statystyki pokazujące ilość opadów na przestrzeni ostatnich tygodni. Dzięki lokalizacji GPS program wyświetla także ośrodki narciarskie biorąc pod uwagę odległość od punktu, w którym aktualnie się znajdujemy. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play za darmo w języku polskim.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Narty & Warunki NarciarskieNarty & Warunki Narcia... dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 18 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Narty & Warunki Narciarskie