w
googluj
pl

Kursy Walut 12


ico
Kursy Walut to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android, która dostarcza informacji o blisko 80 kursach walut dla 5 walut bazowych: polskiego złotego (PLN), amerykańskiego dolara (USD), euro (EUR), funta brytyjskiego (GBR) oraz franka szwajcarskiego (CHF). Prócz widoku na poszczególne waluty bazowe i ich kursy, istnieje też możliwość zdefiniowania swoich ulubionych kursów; można ich mieć maksymalnie 5.

Bez względu na tryb działania (jedna z walut bazowych czy ulubione), tapnięcie w kurs umożliwia przejście do bardzo szczegółowych danych nt. jego zmian na przestrzeni dnia, tygodnia, miesiąca, pół roku, roku, a nawet 3 lat. Zmiany kursu obserwujemy na wykresie. Dane pochodzą z portalu internetowego Stooq.pl.

Program działać może w trybie offline; w tym wypadku wyświetla on stosowną informację na samej górze ekranu, w tym informację o czasie ostatniej aktualizacji bazy danych. Przydatną funkcją jest przelicznik walut; obliczeń dokonamy na stronie ze szczegółami danego kursu.

W wersji darmowej mamy dostęp do jednego prostego widżetu. Można określić jego zawartość, tzn. wybrać walutę bazową oraz kurs, jaki ma być wyświetlany. Jeśli chcemy mieć widżet z polskim kursem euro, wówczas wybieramy w kolejnych polach PLN oraz EUR/PLN. Dodatkowe widżety dostępne są w wersji płatnej, ale jeśli interesuje nas też, dajmy na to, kurs dolara, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby utworzyć kolejny widżet. Co ważne, widżet wyświetla też datę ostatniej aktualizacji.

Ograniczenia!
Wymagane jest połączenie z internetem, aby mieć dostęp do aktualnych kursów. Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro kosztuje 4 zł i likwiduje reklamy, a także udostępnia 4 widżety.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Kursy WalutKursy Walut dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 62 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kursy Walut