w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 67
Wszystkich postów: 904129
Wszystkich tematów: 127450

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6398 dni
pl

Otomoto.pl 2.20.1


ico
Kupno samochodów czy różnego części motoryzacyjnych nierzadko spędza sen z powiek wielu zmotoryzowanym, którzy planują zmianę auta bądź generalny remont swoich „czterech kółek”. W tym celu często korzystamy z oferty różnorodnych sklepów internetowych bądź serwisów aukcyjnych, w których towary możemy nabyć nierzadko w bardzo atrakcyjnych cenach. Jednym z najpopularniejszych portali tego typu jest otomoto.pl należący do grupy Allegro – bodaj najbardziej znanego serwisu aukcyjnego w sieci. Jego twórcy przygotowali specjalną aplikację umożliwiającą korzystanie z ofert innych internautów posiadaczom urządzeń mobilnych z systemem Android.

Program daje nam dostęp do praktycznie wszystkich funkcjonalności, jakie oferuje pełna strona dostępna za pomocą tradycyjnych przeglądarek internetowych. Osią otomoto.pl jest rzecz jasna rozbudowana wyszukiwarka, pozwalająca bardzo precyzyjnie określić cenę, wiek, stan czy model poszukiwanego pojazdu czy części. Wybrane ogłoszenia możemy w każdej chwili przerzucić do schowka i powrócić do niego w każdej wolnej chwili. Bardzo przyjazna dla użytkownika jest również lista wszystkich dostępnych ofert – użytkownik może w prosty sposób wybierać pomiędzy ofertami promowanymi i wyróżnionymi oraz ogłoszeniami standardowymi. Przydatny jest również moduł umożliwiający odnalezienie ofert, których właściciele znajdują się blisko naszej lokalizacji – jest to możliwe dzięki wykorzystaniu sygnału GPS, na podstawie którego system wyszukuje najbardziej odpowiednie ogłoszenia. Aplikację udostępniono w Google Play za darmo w języku polskim.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Otomoto.plOtomoto.pl dla Android
2018-10-11

Ilość pobrań: 112 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Otomoto.pl