w
googluj

TimeAway 4.3.1


ico
TimeAway to wspaniała aplikacja, która umożliwia rodzicom kontrolowanie sposobu, w jaki ich dzieci korzystają z urządzenia mobilnego: smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android. Program zasadniczo:
• pozwala dowiedzieć się, ile czasu urządzenie mobilne jest używane i jakie tego procenty związane są z jakimi aplikacjami; ile godzin i minut korzystano z urządzenia wczoraj, jaka jest średnia tygodniowa i średnia w ogóle,
• umożliwia tworzenie stałych terminów, kiedy to urządzenie będzie zablokowane; terminami tymi mogą być: godziny lekcyjne czy noc i pora na sen; ustawiamy dni tygodnia i pory blokady; można też zablokować dostęp do poszczególnych aplikacji, ale i mieć listę aplikacji, które zawsze będą dostępne dla naszego dziecka,
• ma funkcję zdalnego blokowania/odblokowania urządzenia; w tym celu jedynie wybieramy stosowną opcję,
• jak i umożliwia zlokalizowanie urządzenia (i dziecka); w tym wypadku zobaczymy lokalizację i adres na Mapie Google, ale w interfejsie TimeAway.

Przed właściwym uruchomieniem i korzystaniem z dobrodziejstw TimeAway, program ten musi uzyskać dostęp do funkcji administratora urządzenia. Jest to niezbędne - TimeAway nie będzie można potem odinstalować w standardowy sposób.

Następnie konieczne jest zarejestrowanie się w serwisie: podajemy adres e-mail, 5-cyfrowy kod dostępu, jak i wybieramy tryb aplikacji: rodzica czy dziecka. W trybie dziecka podaje się adres e-mail rodzica oraz imię dziecka; imię to będzie wyświetlane w trybie rodzica. Ostatnia funkcja oznacza, że aplikacja musi być zainstalowana na co najmniej 2 urządzeniach.

Aby odinstalować aplikację w trybie dziecka trzeba podać kod dostępu. Również w trybie rodzica trzeba podać kod, aby móc ją odinstalować. W obu wypadkach kod podajemy w interfejsie aplikacji, a potem odinstalowujemy TimeAway w standardowy sposób.

Uwaga!
Aplikację należy zainstalować na różnych urządzeniach: aplikacja ma bowiem tryby rodzica i dziecka.

Ograniczenia!
Należy utworzyć konto; w tym celu podaje się jedynie adres e-mail.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (16 głosów)

Strefa Download programu
TimeAwayTimeAway dla Android
2014-10-18

Ilość pobrań: 640 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TimeAway