w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 131
Wszystkich postów: 904139
Wszystkich tematów: 127455

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6403 dni
pl

Żabka 2.1.8


ico
Żabka to znana w Polsce sieć niewielkich sklepów. Prawdopodobnie się z nią zetknąłeś. Ale czy wiesz, że udostępnia aplikację mobilną dla systemów Android? Tu znajdziesz jej opis.

Największą korzyścią z posiadania oficjalnej aplikacji sieci Żabka w swoim smartfonie/tablecie jest to, że daje ona dostęp do indywidualnych kuponów promocyjnych i rabatowych (oczywiście do wykorzystania wyłącznie w Żabce). Każdego dnia wybrać można 1 z 3 dostępnych kuponów, które znajdziemy w sekcji "Codziennych korzyści". Kupony są ważne 24 godziny. Pewnym ograniczeniem przy korzystaniu z nich jest jednak to, że musimy znać się na produktach i ich cenach - kupony zawierają dokładne dane produktu i cenę, ale, jak wiadomo, w życiu nie zawsze promocja musi oznaczać prawdziwą promocję.

Oprócz kuponów jednodniowych mogą nam być proponowane kupony specjalne, ważne przez dłuższy okres i dopasowane (jak twierdzą jej twórcy) do naszych preferencji. Prócz tego możemy mieć podgląd nagród, które dostępne są w programie lojalnościowym; możemy przejrzeć aktualne oferty promocyjne (a nawet je spersonalizować) i oferty wielosztukowe; dodawać produkty do listy zakupów czy znać dokładne lokalizacje najbliższych sklepów sieci. Po pierwszym przejściu do interfejsu będzie trzeba podać swoją datę urodzenia, by Żabka mogła zweryfikować czy może nam przesyłać ofertę alkoholową. Możliwe jest utworzenie konta w aplikacji, dzięki czemu możliwy stanie się dostęp do wszystkich funkcji.

Jeśli lubimy Żabkę to na pewno warto pobrać jej aplikację. Jest piękna, nowoczesna i ma sporo funkcji (nawet funkcję sugerowania twórcom lokalizacji, w której mogłaby powstać nowa Żabka). No i przede wszystkim: udostępnia promocje.

Ograniczenia!
Dostęp do dodatkowych funkcjonalności uzależniony jest od tego czy utworzymy w aplikacji konto.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ŻabkaŻabka dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 16 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Żabka