w
googluj
pl

foodpanda 4.14.3


ico
foodpanda to serwis internetowy dostępny w wielu krajach świata, który polega na dostarczaniu jedzenia do domu. Dostępny jest też w Polsce i można go odnaleźć w serwisie Foodpanda.pl - dostępny jest również na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android (a także iOS oraz Windows Phone) jako dedykowana aplikacja.

O co chodzi z tym dostarczaniem jedzenia do domu? To prosta usługa, która staje się coraz popularniejsza, a polega ona na tym, że podaje się swoją lokalizację, wybiera restaurację, zamawia posiłki, a potem restauracja je dowozi. Co z płatnością? To już zależy od konkretnej restauracji, ale zwykle dostępne są metody płatności online wraz ze złożeniem zamówienia, jak i przy odbiorze.

Jeśli chodzi o sposób działania foodpandy w przypadku Androida, to lokalizacja - Polska - ustawiana jest domyślnie (można ją zmienić), tak samo język. Można jednak włączyć czujnik GPS w urządzeniu i lokalizacja, a co za tym idzie: najbliższe restauracje, zostaną w formie listy zaprezentowane na stronie głównej w sposób automatyczny (można też podać adres). Restauracje podzielono na otwarte i zamknięte. Możliwe jest skorzystanie z filtrów, aby ograniczyć liczbę trafień. Dostępne są 2 "szybkie" filtry: ograniczające wyniki do restauracji z dostępną płatnością online oraz ograniczające wyniki do tych, które dostarczającą jedzenie za darmo. Można wybrać rodzaj serwowanej kuchni: fast food, kebab i turecka, pizza i włoska, polska, sałatki i zdrowa żywność, sushi i japońska. Można też posegregować restauracje wedle ocen użytkowników (foodpanda jest bowiem jednocześnie serwisem społecznościowym z możliwością założenia konta), alfabetycznie, czasu dostawy, opłaty za dostawę i minimalnej wartości zamówienia.

Lista restauracji poinformuje nas o podstawowych danych, jak te, które można przefiltrować czy posortować, o czym właśnie była mowa, ale po tapnięciu w wybraną można jej szczegóły (adres, metody płatności, recenzje) poznać o wiele bliżej. Po wybraniu posiłków i przekroczeniu minimalnej wartości zamówienia oraz określeniu innych parametrów, można złożyć zamówienie, co jest oczywiście bardzo proste. Warto podkreślić, że zakładanie konta nie jest potrzebne, aby móc złożyć zamówienie. Na koniec powinniśmy otrzymać SMS-a potwierdzającego złożenie zamówienia.

Co do zalet i wad, to zaletą aplikacji jest to, że ma ładny i nowoczesny wygląd, zaś wadą foodpandy - nawet dyskwalifikującą - może być to, że w naszej konkretnej lokalizacji będzie mały wybór dostępnych restauracji. A może nawet żaden. Właściwie rzecz biorąc, od czynnika dostępności restauracji wszystko zależy, więc już teraz polecamy serwis WWW, by szybko to sprawdzić.

Uwaga!
Serwis internetowy powiązany z aplikacją dostępny jest pod adresem foodpanda.pl

Ograniczenia!
Można założyć konto w serwisie, choć nie trzeba tego robić, aby złożyć zamówienie.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
foodpandafoodpanda dla Android
2018-11-14

Ilość pobrań: 3 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
foodpanda