w
googluj

Rove 1.0.31


ico
Rove to aplikacja dostępna m.in. na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android. Ma ona być naszym zautomatyzowanym pamiętnikiem. Skierowana jest głównie do osób, które dużo podróżują; wtedy najbardziej doceni się jej zalety. Jak zapewnia producent, wprowadzone w niej dane są w 100% prywatne i nikt poza nami ich nie zobaczy. Na dowód tego podkreślmy, że Rove nie wymaga tworzenia konta i już po uruchomieniu aplikacji mamy na ekranie przestrzeń na nasze wpisy. Wpisy można udostępniać, np. przez Facebooka.

Automatyzacja oznacza, że jest prosto i szybko - czy tak rzeczywiście jest w przypadku Rove? Rove ostrzeże nas, gdy czujnik GPS w naszym urządzeniu jest wyłączony; bo, jak można się domyślić, powinien być włączony, by dane np. o naszej lokalizacji były włączane w nasze wpisy. Tak naprawdę czujnik GPS musi być KONIECZNIE włączony, aby automatyzacja zaczęła funkcjonować. W innym wypadku można jedynie dodawać notatki. Podkreślamy potrzebę włączenia czujnika GPS, bo jeśli tego nie zrobimy, to możemy uznać, że aplikacja jest - mówiąc wprost - do niczego.

Dane o lokalizacji na mapie oraz zdjęcia dodawane są automatycznie po włączeniu czujnika GPS. Zdjęcia można też zaimportować z własnych zasobów. Po wprowadzeniu danych można je poprawić, jak i usunąć. Co prawda powiedzieliśmy na wstępie, że konto nie jest potrzebne, ale istnieje możliwość jego utworzenia. Dzięki temu będzie można utworzyć kopię zapasową danych i je w przyszłości przywrócić.

Ograniczenia!
Pamiętajmy, że czujnik GPS musi być włączony, aby automatyzacja miała rzeczywiście miejsce.

Wymagania!
Android 4.0.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
RoveRove dla Android
2015-01-31

Ilość pobrań: 4 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Rove