w
googluj

DinnerTime 1.6.0


ico
DinnerTime jest aplikacją dostępną m.in. na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która daje rodzicom możliwość łatwego zdalnego zablokowania/odblokowania smartfona/tabletu dziecka.

Po uruchomieniu programu należy wybrać typ użytkownika, a więc czy urządzenie należy do rodzica, czy dziecka. DinnerTime należy bowiem zainstalować na wszystkich "zainteresowanych" urządzeniach. Następnie należy się zarejestrować. Rejestracja polega jednak na tym, że w urządzeniu dziecka (więc po wybraniu w aplikacji typu użytkownika: dziecko) podaje się numer telefonu rodzica; chodzi oczywiście o numer telefonu związany z urządzeniem rodzica. Przy tej okazji podać można własną nazwę dla urządzenia dziecka (np. imię dziecka). Następnie rodzic w swoim urządzeniu otrzyma SMS-a od DinnerTime, w którym znajdzie się link łączący urządzenie rodzica z urządzeniem dziecka. Po zatwierdzeniu, wszystko powinno być gotowe. W razie kłopotów z procedurą można włączyć tutorial; link dostępny jest na ekranie startowym DinnerTime.

Rodzic ma możliwość włączenia 3 rodzajów blokady: na czas "obiadu" (do 2 godzin), dla ogólnie pojętej przerwy (do 24 godzin), jak i na czas snu (przez ustawienie czasu blokady od-do, przy czym dziecko ma dostęp do budzika w urządzeniu). W czasie blokady dziecko nie ma możliwości uruchamiania aplikacji, surfowanie po internecie czy pisania SMS-ów. Dostępne są jedynie połączenia głosowe przychodzące. Dziecko może zobaczyć na swoim ekranie, ile jeszcze czasu trwać będzie blokada.

Uwaga!
Dostępna jest wersja tej aplikacji z nieco inną funkcjonalnością, nazywa się DinnerTime Plus.

Wymagania!
Android 4.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.1 (14 głosów)

Strefa Download programu
DinnerTimeDinnerTime dla Android
2014-12-06

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
DinnerTime