w
googluj
pl

Bieganie - dzienniczek Run-log


ico
Bieganie to ostatnio coraz popularniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu, a co za tym idzie, na doskonalenie własnej sylwetki. Ilość różnorodnych eventów, w których można sprawdzić swoje siły, oraz coraz większa ilość biegaczy na polskich ulicach przyciąga coraz większą rzeszę osób chcących rozpocząć swój indywidualny trening. W tym z pewnością pomogą różnorodne aplikacje mierzące i kontrolujące nasze postęp, a jedną z najlepszych tego typu propozycji jest Bieganie – dzienniczek Run-log przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android.

Program umożliwia nam kompleksowe monitorowanie naszych postępów w bieganiu przede wszystkim dzięki modułowi rejestracji poszczególnych sesji treningowych dzięki wykorzystaniu sygnału GPS – aplikacja wskazuje nam czas oraz ilość przebiegniętych kilometrów, jak również średnią prędkość przebiegu. Dzięki synchronizacji z serwisem run-log.com możliwe jest ustawianie wspólnych treningów z innymi amatorami biegania, jak również synchronizacja wykonanych wcześniej biegów i uaktualnianie własnej bazy, pozwalającej na sprawdzenie regularności i progresu w prowadzonych działaniach.

Aplikacja umożliwia także przegląd map wraz z zaznaczonymi trasami, które ostatnio mieliśmy okazję pokonać, oraz pełnej bazy statystyk odnoszących się do pokonanych dystansów oraz wzrastającej formy fizycznej. Program to także możliwość spersonalizowania wielu przydatnych ustawień, takich jak jednostki miary, ostrzeżenia o przekroczeniu ustalonego limitu czy też przypomnienia o zaplanowanych sesjach treningowych. Aplikację udostępniono w ofercie serwisu Google Play za darmo w języku polskim.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Bieganie - dzienniczek Run-logBieganie - dzienniczek... dla Android
2014-09-16

Ilość pobrań: 195 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Bieganie - dzienniczek Run-log
avatararrow
~cpu | 2015.01.13 20:28
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
brakuje trochę szybkiego zapisu w dzienniczku zdjęć zrobionych podczas biegu
Bieganie - dzienniczek Run-log