w
googluj
pl

aCalendar - Android Calendar 1.8.4


ico
Systemowy kalendarz wbudowany w urządzenia mobilne z Androidem na pokładzie nie oferuje nam niestety zbyt wielu możliwości – szansa ustawienia najprostszej, tekstowej notatki czy przejrzenie kolejnych dni tygodnia to raczej zbyt mało, a po tak potrzebnym na co dzień narzędziu raczej wymagamy większej funkcjonalności. W sukurs przychodzi bardzo prosty w obsłudze i niesamowicie przydatny aCalendar – Android Calendar, przy którym zapomnimy o niedogodnościach podstawowego programu.

Opisywany kalendarz, stworzony przez studio Tapir Apps, daje nam bogate możliwości personalizacji – do oznaczania wybranych wydarzeń możemy użyć jednego z aż 48 kolorów, przez co nie umknie nam żadna ważna notatka czy wydarzenie. W każdej chwili możemy zmienić widok kalendarza na ujęcie tygodniowe, miesięczne lub roczne – w zależności od naszych preferencji. aCalendar to także możliwość ustawienia przypomnienia dla wybranych interwałów czasowych, na przykład kilku dni czy tygodni.

Każde z utworzonych przez siebie wydarzeń możemy oznaczyć w wybrany przez siebie sposób, korzystając z wielu opcji wprowadzania danych – możemy tutaj precyzyjnie określić nazwę, miejsce oraz opis kreowanego przez nas spotkania czy zdarzenia. Program pozwala także na ustalenie przypomnienia z wybranym interwałem czasowym jak również powtarzania codziennie lub co kilka dni. Ciekawym dodatkiem do całości z pewnością okażą się również fazy księżyca wyświetlane przy kolejnych dnia tygodnia czy też znaki zodiaku, a w utrzymaniu porządku w wirtualnym kalendarzu pomoże zestaw bardzo wygodnych i wielofunkcyjnych widgetów. Aplikację udostępniono w ofercie serwisu Google Play za darmo w języku polskim.

Uwaga!
Dodatkowe możliwości kalendarza odblokowuje płatna wersja programu - aCalendar+.

Wymagania!
Android w wersji 2.1 lub nowsze.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
aCalendar - Android CalendaraCalendar - Android Ca... dla Android
2016-06-09

Ilość pobrań: 156 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
aCalendar - Android Calendar