w
googluj

Color Me 1.1.2


ico
Color Me to aplikacja-kolorowanka dla dzieci. Dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Zawiera zróżnicowane, bajkowe obrazy, najczęściej uśmiechniętych, zwierząt. Towarzyszy jej radosny, instrumentalny motyw muzyczny. Ma 2 tryby interfejsu: prosty (Simple), najlepszy dla dzieci; oraz zaawansowany (Advanced), zdecydowanie bardziej skomplikowany. Bez względu na wybór trybu dokonany po pierwszym uruchomieniu programu, będzie go można potem skorygować w ustawieniach aplikacji.

Ekran główny udostępnia 3 kategorie obrazków: zwierzęta wodne i latające, lądowe oraz dinozaury. Przełączamy się między nimi gestem przesunięcia. Po wyborze danej kategorii mamy dostęp do właściwych obrazków, które dziecko będzie mogło pomalować. Każda kategoria zawiera ich 10, więc w sumie aplikacja udostępnia 30 obrazków. Przejście do kolorowania odbywa się błyskawicznie.

Program umożliwia wybór koloru dotknięciem w dolnej części interfejsu. Do dyspozycji są różne wirtualne pędzle. Zamalowywanie fragmentów pędzlem domyślnym odbywa się w sposób bezpieczny, tzn. po rozpoczęciu malowania danego fragmentu aplikacja uniemożliwi przekroczenie konturu. Na koniec dziełko można zapisać w pamięci urządzenia albo zapisać i jednocześnie je udostępnić.

W ustawieniach aplikacji można zmienić poziomy głośności muzyki oraz efektów dźwiękowych, aktywować funkcję potrząśnięcia w celu wyczyszczenia obrazka czy wspomnianej już zmiany trybu interfejsu.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja bez reklam kosztuje 2,99 zł.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Color MeColor Me dla Android
2014-08-28

Ilość pobrań: 82 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Color Me