w
googluj

Numix Calculator 2.7.1


ico
Numix Calculator to... kalkulator. Wydano go na urządzenia mobilne z systemem Android. No tak, ale co go wyróżnia na tle mnóstwa, mnóstwa innych kalkulatorów? Po co się nim zajmować i po co czytać jego opis? Wyróżnia go jedno: nowoczesny, przepiękny design. Najkrócej mówiąc, jeżeli chcesz mieć olśniewający kalkulator, którego wygląd wykonano zgodnie z wytycznymi projektowania o nazwie Material Design (a to oficjalne wytyczne Google dla budowania interfejsu użytkownika dla systemu Android 5), który nie ma skomplikowanych funkcji naukowych, to kalkulator Numixa będzie Twoim kalkulatorem.

Pierwsze wrażenie jest wspaniałe!... Nie jest to już jednak pora i miejsce nad chwalenie wyglądu kalkulatora; jakie ten kalkulator daje nam możliwości? Ekran główny zapewnia najprostsze funkcje: dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, tworzenia nawiasów. Dodatkowe i bardziej zaawansowane funkcje otrzymamy po przesunięciu dolnej części ekranu w lewo bądź w prawo. Z lewej strony mamy m.in. możliwość skorzystania z systemu szesnastkowego, tzn. że prócz liczb (0-9) skorzystać można też z liter (A-F). Z prawej strony mamy natomiast funkcje wyliczania procentów, potęg, pierwiastków itd. Zatem z lewej strony mamy funkcje informatyczne, z prawej - naukowe (choć niekiedy przydatne są w codziennym życiu), zaś startujemy z widokiem na najprostsze funkcje przydatne w życiu codziennym.

Uważamy Material Design za wspaniały. Numix wykorzystuje go w świetny sposób. Daje nam też użytecznie wykonane panele funkcji; podział na 3 części sprawdza się w praktyce; na pewno nie będziemy mieć problemów z tapnięciami w odpowiednie przyciski. Polecamy go, nawet bardzo go polecamy, jeśli tylko nie potrzebujemy zaawansowanych funkcji kalkulatora naukowego.

Ograniczenia!
Wersja Pro kosztuje 4,68 zł i odblokowuje m.in. funkcję dostępu do historii.

Wymagania!
Android 4.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Numix CalculatorNumix Calculator dla Android
2015-06-27

Ilość pobrań: 8 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Numix Calculator