w
googluj
pl

Thermo - pocket thermometer 1.0


ico
Proste, stylowe i funkcjonalne aplikacje dające nam dostęp do podstawowych wartości określających aktualny stan pogody są w mniejszości i ciężko tak naprawdę znaleźć propozycję, która okaże się łatwa w obsłudze i w sposób czytelny powie nam, jaką aktualnie mamy temperaturę. Idealną propozycją w tym temacie wydaje się Thermo – pocket thermometer autorstwa studia Robocat. Program przeznaczony jest dla mobilnego systemu Android.

Aplikacja przedstawia nam dokładne dane na temat temperatury w bardzo atrakcyjny i stylowy wizualne sposób – na ekranie widzimy bowiem termometr, na którym wyświetlane są odpowiednie wartości. Znajdziemy tutaj pomiar ciepła oraz prognozowaną temperaturę odczuwalną na podstawie zapowiadanych opadów deszczu czy siły wiatru, jak również wczorajszą temperaturę odpowiadającą aktualnej porze dnia. Zarówno temperaturę odczuwalną, jak i pomiar z dnia wczorajszego możemy wyłączyć, podobnie jak możliwa jest zmiana jednostki z Celsjusza na Fahrenheita.

Program określa dokładną lokalizację naszego telefonu na podstawie modułu GPS – jeśli natomiast chcemy sprawdzić, jaka w tym momencie temperatura panuje w innym mieście bądź kraju, możliwe jest skorzystanie z prostej w obsłudze wyszukiwarki, dzięki której po wpisaniu wybranej destylacji będziemy mogli odczytać aktualne wskaźniki i wyniki pomiarów. Aplikację udostępniono w ofercie Google Play całkowicie za darmo w języku polskim.

Ograniczenia!
W trakcie użytkowania programu wyświetlane są reklamy - możliwe jest ich usunięcie, a koszt tej operacji to 4,23 zł.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze.

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Thermo - pocket thermometerThermo - pocket thermo... dla Android
2014-08-21

Ilość pobrań: 90 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Thermo - pocket thermometer