w
googluj

DaTuner 3.105


ico
DaTuner to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, która jest tunerem chromatycznym. Dzięki niej będziesz mógł nastroić dowolny instrument. Pokazuje ona wysokość dźwięku instrumentu, który znajduje się w najbliższym zasięgu mikrofonu wbudowanego w nasze urządzenie mobilne; robi to w ten sposób, że konwertuje otrzymane częstotliwości na najbliższą nutę.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze; jest tak prosty, że prostszy być nie może. Serio. Ekran aplikacji wskazuje nam od razu wysokość dźwięku wraz z oktawą. Informacje te przedstawione są bardzo dużą czcionką na środku ekranu. Do tego mamy na ekranie informacje o częstotliwości dźwięku w Hz oraz poziomie głośności wyrażonym w dB. Czułość tunera może być ustawiona albo w trybie automatycznym, albo manualnym. Przydatną funkcją jest funkcja blokady ekranu - po tapnięciu w kłódkę w prawym dolnym rogu interfejsu możliwość zmiany wysokości nuty zostaje wstrzymana. Kolejną przydatną funkcją i filtrem DaTunera jest to, że można ustawić sobie nutę, którą w instrumencie chce się nastroić.

Aplikacja nie musi być konfigurowana; działa od razu po jej zainstalowaniu w systemie. Gdy dane na ekranie będą koloru zielonego, to będzie to oznaczało, że strojenie jest dobre.

Ograniczenia!
Wersja Pro, która odblokowuje wszystkie funkcje, kosztuje 11,59 zł.

Wymagania!
Android 3.0 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
DaTunerDaTuner dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 315 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
DaTuner