w
googluj

Drum Pads 24 3.5.4


ico
Drum Pads 24 jest aplikacją mobilną, dostępną na smartfony i tablety z Androidem, która daje użytkownikowi najprostszy i jednocześnie najszybszy możliwy sposób na zabawę muzyką elektroniczną. Ekran aplikacji składa się z dużych i kolorowych klawiszy, które powiązane są z dźwiękami; klawisze tego samego koloru oznaczają dźwięki tej samej kategorii. Zabawa polega na umiejętnym dotykaniu tych klawiszy.

Niektóre klawisze związane są z pojedynczymi dźwiękami, np. klaśnięcia, więc ich przytrzymywanie nic nie daje - dotykamy je, aby nadać sobie rytm. Z drugiej jednak strony część klawiszy zawiera dłuższe, kilkusekundowe dźwięki - i ich przytrzymanie wprowadza już "przyjemne zamieszanie" czy "kontrolowany chaos". Czym dłuższe przytrzymanie takiego dźwięku, tym melodia (choć nie musi to być akurat melodia) będzie jakby pełniej dograna. By przekonać się o potencjale tak tworzonej muzyki wystarczy jedynie zainstalować tę aplikację. Jeśli już teraz myślimy, że może nam się spodobać - to spodoba nam się na pewno!

Ale zabawa z tą aplikacją nie kończy się tylko na szybkich tapnięciach czy przytrzymaniach. Możliwe jest bowiem powiązanie z klawiszem funkcji rytmicznego odtwarzania, dzięki czemu można utworzyć sobie podkład perkusji, a potem bawić się resztą dźwięków. Dopowiedzmy jedną rzecz w kwestii liczby dźwięków: ekran związany jest z 12 klawiszami, a gdzie pozostałe 12? - przecież tytuł wskazuje nam 24! Odpowiedź jest taka, że aplikacja dzieli klawisze na 2 części: A i B. Do drugiej części przechodzimy przez tapnięcie w literę oznaczającą aktualną część; zlokalizowana jest ona w prawym górnym rogu ekranu, w pasku akcji.

A teraz gwóźdź programu: tak tworzoną muzykę można w dowolnej chwili zacząć nagrywać! Po skończonym nagrywaniu możemy nadać kompozycji nazwę; formatem wyjściowym będzie WAV; wszystkie kompozycje znajdziemy natomiast w katalogu "Drumpads records" (domyślnie utworzonym na karcie SD). Jeśli zaś domyślna paczka dźwięków nam się znudzi, to kolejne można pobrać z poziomu aplikacji. Część paczek wymaga jednak ich wykupienia za wirtualne monety. Wirtualne monety trzeba jednak kupić już za rzeczywiste pieniądze.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Aby wyłączyć reklamy trzeba kupić dowolny z oferowanych w aplikacji zestawów wirtualnych monet - za te wirtualne monety można potem kupować paczki nowych dźwięków.

Wymagania!
Android 2.3.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Drum Pads 24Drum Pads 24 dla Android
2018-08-06

Ilość pobrań: 212 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Drum Pads 24