w
googluj
pl

Happie 4.6.7


ico
Happie to aplikacja wydana na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, która pomóc ma nam w dbaniu o zdrowy tryb życia. Czyni to przez proponowanie posiłków oraz spędzania czasu w sposób aktywny. Za jej pomocą można nie tylko zrzucić z siebie zbędne kilogramy, ale też przybrać na wadze.

Aplikacja wymaga utworzenia konta; konto utworzyć można przez Facebooka. Przy rejestrowaniu się należy określić kilka czynników, m.in. płeć, datę urodzenia, porę pobudki, wzrost, wagę, typ sylwetki. Oczywiście określić trzeba też swój cel, a więc wagę docelową.

Główny ekran programu zawiera plan 5 posiłków dziennie na 7 kolejnych dni. Każdy posiłek jest opisany, tzn. oprócz składników potrzebnych na jego przyrządzenie mamy też, o ile zachodzi taka konieczność, opis samego przyrządzenia, w tym stopień trudności oraz czas przygotowania. Jeśli zapomnimy o porze na posiłek, to aplikacja sama nam o nim przypomni, gdyż wspiera funkcję powiadomień.

Z szuflady nawigacyjnej mamy dostęp do swojego profilu, gdzie możemy poznać swoje BMI, zaktualizować wagę, jak i nawet np. obwód pasa czy bioder. Program oferuje nam też zbiorczą listę produktów, jakie musimy kupić, aby przyrządzić posiłki przez niego polecane; jest ona o tyle przydatna, że podawana jest też waga produktu, a kupiony produkt można zaznaczyć. Co ciekawe, Happie udostępnia też prawdziwy czat - z dietetyczką! (Choć jej personalia nie są ujawnione, co jest dziwne).

Aplikacja jest imponująco wykonana. Jest przepiękna, ma wiele funkcji i jest rozbudowana. Niestety, jej jedynym minusem jest to, że trzeba być bogatym, aby z jej rad korzystać. Dlaczego? Początkowo korzystamy z wersji Premium, na próbę, ale potem trzeba wyłożyć niemałe (jak na aplikacje mobilne) pieniądze na przedłużenie abonamentu. Poza tym przestawienie się na zdrowe odżywianie wymaga kupowania zróżnicowanych produktów, a aplikacja, choć pozwala na ocenianie danych posiłków (czy nam odpowiadają, czy nie), jest i tak rygorystyczna. Chociaż: nie jest to tak naprawdę wada tej aplikacji - to po prostu zdrowie tyle kosztuje!

Reasumując, na pewno polecamy wypróbowanie tej aplikacji - przez 8 dni jest darmowa w wersji Premium.

Pamiętajmy na koniec o jednym: zdrowy tryb życia nie może być nigdy chwilowy. Prawdziwa zmiana to zmiana na zawsze. Czy nas na to stać?...

Ograniczenia!
Wymagany jest dostęp do internetu, aby mieć dostęp do wszystkich funkcji, np. czatu z dietetyczką. Wymagane jest założenie konta. Początkowo korzystamy z wersji z wszystkimi funkcjami, ale potem trzeba subskrypcję konta przedłużyć: o tydzień - kosztuje to 4,99 zł; albo o 4 tygodnie - kosztuje to z kolei 14,99 zł.

Wymagania!
Android 3.1 i nowsze

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
HappieHappie dla Android
2016-01-16

Ilość pobrań: 71 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Happie