w
googluj

Instant Buttons 1.0.8


ico
Instant Buttons to prosta aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która udostępnia ona przyciski z różnymi dźwiękami; np. motywy muzyczne czy słowne z seriali i filmów. W sumie jest ich ponad 300. Może być zabawna, ale i bardzo głupkowata - w zależności od wykorzystania przez użytkownika.

Ekran aplikacji składa się z serii przycisków z dźwiękami. Naciśnięcie przycisku odtwarza dźwięk, ponowne naciśnięcie tego samego przycisku - wyłącza odtwarzanie. Z odtwarzania jednego dźwięku można od razu przejść do innego, nie trzeba go zatrzymywać. Po przytrzymaniu przycisku mamy dostęp do funkcji zapisania dźwięku jako dzwonka, zmiany koloru przycisku, zmiany nazwy dźwięku czy ukrycia go.

Dźwięki odtwarzać można też z poziomu widżetu. W tym wypadku określamy kolor przycisku oraz dźwięk z nim powiązany; widżet może być podpisany nazwą wybranego dźwięku. Funkcjonowanie widżetowego przycisku jest identyczne, jak przy wykorzystaniu przycisku z interfejsu aplikacji, tzn. pierwsze tapnięcie odtwarza, a drugie zatrzymuje odtwarzanie.

Program udostępnia wyszukiwarkę dźwięków, funkcje dodawania dźwięków do ulubionych (to jedna z funkcji dostępnych po przytrzymaniu przycisku), a nawet dodanie własnych dźwięków. Istnieje też możliwość nagrania dźwięku, gdyż aplikacja ma funkcję dyktafonu. Po nagraniu dźwięku można go odsłuchać i jeśli przypadnie nam do gustu, zapisać po podaniu dla niego nazwy.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Instant ButtonsInstant Buttons dla Android
2015-04-17

Ilość pobrań: 637 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Instant Buttons