w
googluj

Mighty Grocery Free


ico
Mighty Grocery to rozbudowany i zaawansowany program do obsługi list zakupów. Wydany został na urządzenia przenośne z systemem Android. Jeżeli szukasz prostego narzędzia, to od razu mówimy, że Mighty Grocery wymaga poznania - i prosty nie jest, choć tak go opisuje producent. Jeśli szukasz narzędzia wręcz potężnego w funkcje zarządzające listami zakupów i wszystkim, co może być z tym związane, wówczas będzie to aplikacja w sam raz dla Ciebie. Będziesz jednak musiał przeznaczyć na samo jej opanowanie co najmniej kilkadziesiąt minut; a tak naprawdę: kilka godzin.

Co się jednak składa na potęgę tej aplikacji? Oto niektóre jej możliwości oferowane w wersji darmowej:
• można mieć wiele list zakupów,
• osobna sekcja odpowiada za ogólnie pojętą listę zadań do zrobienia,
• inna sekcja odpowiada za produkty należące do naszej spiżarni,
• możliwe jest ustalenie sobie posiłków na cały tydzień przez szczegółowe określenie przepisów,
• program ma bazę produktów, którą podzielono na wiele zróżnicowanych kategorii, np. AGD, artykuły dla dzieci, elektronikę, mięso i drób, przetwory i konserwy itd.; istnieje opcja dodawania produktów do ulubionych; produkty można wyszukiwać (tak dodajemy je do list zakupów), jak i przeglądać w formie długiej listy,
• mamy duże pole manewru, jeśli chodzi o dostosowanie aplikacji do swoich potrzeb; można np. zlikwidować niepożądane kategorie produktów z bazy danych,
• autorzy aplikacji nie zostawiają nas samych na placu boju: po tapnięciu w robota na ekranie głównym i przejechaniu na dół listy znajdziemy funkcję "Filmy", który przekieruje nas do strony w YouTube i opisu używania aplikacji.

W trakcie używania wersji darmowej dość często możemy spotkać się z sytuacją, że oznajmi się nam, że taka a taka opcja (wyżej ich nie opisaliśmy) dostępna jest tylko w wersji płatnej. To może już bardzo zirytować. Program polecamy więc tylko tym z Was, którzy potrzebują zaawansowanego narzędzia i którzy skłonni są zapłacić za wersję pełną, która da też takie funkcje, jak synchronizację list czy możliwość utworzenia ich kopii zapasowych w chmurze. Jeżeli docelowo planujemy zostać przy wersji bezpłatnej tej aplikacji, to jej nie polecamy - zbyt dużo czasu zajmuje jej poznanie. Szkoda zachodu.

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja pełna kosztuje 9,99 zł i daje dostęp do wielu dodatkowych funkcji i wyłącza reklamy.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
Mighty GroceryMighty Grocery dla Android
2014-08-05

Ilość pobrań: 1 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Mighty Grocery