w
googluj
pl

PaliKalk 1.1.0


ico
PaliKalk to aplikacja wydana na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android, która jest kalkulatorem paliwowym.

Jest prosta w obsłudze. Posiada 3 tryby, dzięki którym będzie można poznać:
• koszt paliwa w zł - w kolejnych polach formularza podajemy średnie spalanie w litrach na 100 km, koszt litra paliwa w zł oraz długość podróży w km,
• wielkość spalania w litrach - tu podajemy jedynie średnie spalanie w litrach na 100 km oraz długość podróży w km,
• dystans w km, jaki można przejechać - w tym zaś wypadku również podać trzeba tylko 2 parametry: średnie spalanie w litrach na 100 km, a także ilość zatankowanego paliwa w litrach.

Przy wpisywaniu danych automatycznie aktywowana będzie klawiatura numeryczna. Kolejnym udogodnieniem jest to, że można ustawić wartości domyślne dla średniego spalania, długości podróży, kosztu litra paliwa oraz ilości zatankowanego paliwa (czyli wszystkich parametrów, jakie mogą być w PaliKalku wykorzystywane). Jeżeli określimy, przykładowo, średnie spalanie na poziomie 12,5 litra, to potem w trybie dowolnego z kalkulatorów można wczytać ten parametr (służy temu ikona ze strzałką skierowaną ku górze). Należy jednak uważać, bo funkcja wczytania dotyczy wszystkich parametrów: jeśli jakiś parametr nie jest przez nas globalnie określony, to będzie miał zerową wartość, ale wartość ta nadpisze to, co właśnie w danym kalkulatorze podaliśmy. Dlatego najszybszy sposób na korzystanie z aplikacji to podanie wartości globalnych, a potem natychmiastowe wczytanie ich w danym trybie kalkulatora, a dopiero potem określenie brakujących wartości.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PaliKalkPaliKalk dla Android
2014-08-04

Ilość pobrań: 30 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
PaliKalk