w
googluj
pl

Program TV 4.0.8


ico
Program TV to aplikacja udostępniająca aktualny program telewizyjny dla przeszło 300 stacji telewizyjnych, z czego połowę stanowią stacje polskie. Wydana została na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android.

Aplikacja umożliwia dodawanie stacji do ulubionych, w tym też ustawienie ich kolejności na liście z ulubionymi. Dostęp do ulubionych mamy przez szufladę nawigacyjną. W szufladzie tej mamy jednocześnie dostęp do platform telewizyjnych; Cyfrowy Polsat, nc+, Netia, Toya, Vectra - to część z dostępnych platform. Jeżeli nie jesteśmy ich abonentami to nic straconego, gdyż aplikacja oferuje też wgląd w programy kanałów naziemnych. Problem jednak w tym, że autorzy nie zawarli wszystkich stacji; brakuje TV Trwam oraz Fokus TV.

Przydatne jest to, że możemy poznać emisję programów na 7 dni, a nie tylko emisję aktualną. Program oferuje również możliwość ustawienia powiadomień o nadchodzących programach, jak i synchronizację alertów z kalendarzem; ma wyszukiwarkę oraz widżet. Jeśli chodzi o ten ostatni, to przy jego aktywowaniu możemy określić treść: czy mają to być wszystkie stacje z naszych ulubionych, czy może jakaś konkretna. Trzeba przyznać, że widżet prezentuje się bardzo ładnie. Dzięki pierwszemu rodzajowi zobaczymy czas emisji i nazwy 3 najbliższych programów (w tym programu, który emitowany jest w tej chwili); między stacjami możemy się przełączać. W drugim przypadku mamy widok na aktualny program wybranej stacji, a do najbliższych jej programów przechodzimy dotykając przycisku.

Aby korzystać z aktualnych danych musimy połączyć się z internetem, co jest z oczywistych względów rekomendowane. Istnieje jednak szansa pobrania programu telewizyjnego z listy ulubionych na najbliższe 7 dni. Co do wad, aplikacja ma 2 wady: subiektywnie - początkowo trudno się w niej połapać; obiektywnie - jak już wspomniano, w przypadku kanałów naziemnych nie ma TV Trwam oraz Fokus TV.

Ograniczenia!
Wymagane jest połączenie z internetem w celu załadowania aktualnych danych.

Wymagania!
Android 2.3 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Program TVProgram TV dla Android
2017-05-18

Ilość pobrań: 122 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Program TV