w
googluj
pl

Kalkulator Lokat 1.5


ico
Kalkulator Lokat jest aplikacją wydaną na urządzenia przenośne z systemem operacyjnym Android, dzięki której możliwe jest obliczenie zysków z lokat bankowych zakładanych na różny okres oraz dla różnej częstotliwości kapitalizacji, a także obliczenie odsetek danej lokaty z uwzględnieniem tzw. podatku Belki - czyli podatku od zysków kapitałowych - zmodyfikowanego w marcu 2012 roku.

Już po uruchomieniu aplikacji mamy na ekranie formularz czekający na uzupełnienie. W kolejnych polach mamy do podania: kwotę lokaty, oprocentowanie, kapitalizację (dostępne opcje: dzienna, miesięczna, roczna, po upływie terminu), okres lokaty (prócz wartości liczbowej wybieramy też podstawę, tzn. dni, miesiące czy lata). Zaznaczyć/odznaczyć można też opcje podatku Belki oraz dopłaty; po wybraniu tej ostatniej do podania przez nas będzie też liczbą odnowień lokaty i kwota dopłat. Wynik obliczeń otrzymujemy natychmiast.

Program jest prosty i szybki. Posiada instrukcję obsługi, gdzie dowiemy się w jaki dokładnie sposób wyliczane są poszczególne wartości. Po naciśnięciu sprzętowego przycisku MENU istnieje możliwość przejścia do trybu porównania 2 lokat. W ustawieniach aplikacji można włączyć funkcję uwzględniającą kalendarz, co skutkować będzie tym, że formularz udostępni nam pola daty początkowej i końcowej lokaty; dzięki temu jeszcze precyzyjniej obliczymy możliwe zyski z lokaty.

Wymagania!
Android 2.1 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
Kalkulator LokatKalkulator Lokat dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 93 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Kalkulator Lokat