w
googluj
pl

My Coffee Book 1.0.1


ico
Jacobs to jedna z najbardziej popularnych marek kawy. Jej producent jest odpowiedzialny za aplikację My Coffee Book, wydaną na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. Program ten to wyszukiwarka i przeglądarka przepisów na kawę. Umożliwia przygotowanie kawy wedle składników, jakie posiada się w domu.

Aplikacja udostępnia z ekranu głównego przejście m.in. do:
• rodzajów przepisów - przepisy zaś można przeglądać wedle podziału na (zachowano oryginalne nazewnictwo): klasyczne mrożone, smoothies, latte mrożone, kawowe wariacje na zimno czy mroźny smak tropiku; po wybraniu kategorii poznamy nazwy kaw, zobaczymy ich ładne fotografie oraz stopień trudności w ich przyrządzeniu (w skali 1-5); strona z przepisem zapewnia nam szczegóły na temat składników kawy i jej przygotowania (w tym czas przygotowania), umożliwia dodanie przepisu do ulubionych, a także zawiera linki do podobnych przepisów, jakie znajdują się w aplikacji,
• przepisów na różne okazje - okazje to: tylko we dwoje, chwila dla mnie, impreza ze znajomymi; następnie przeglądanie przepisów odbywa się w taki sam sposób, jak wedle rodzajów przepisów,
• przepisów podzielonych ze względu na smak - a smakami są: moc słodyczy, cytrusowa nuta, pikantne przyprawy, korzenne aromaty, szlachetna gorycz, owocowe smaki.

Program jest prosty, szybki, intuicyjny i funkcjonalny. Dostępne sposoby wyszukiwania przepisów zostały doskonale przemyślane i wykonane. Przykładowo, jeśli skorzystamy z ręcznego wyszukiwania, możemy zaznaczać kolejne składniki (np. truskawki i maliny) i jeszcze zanim tapniemy w funkcję pokazania wyników wiemy już, ile przepisów znajduje się w bazie danych; inaczej mówiąc, jeszcze przed przejściem do konkretnych wyników wyszukiwania będziemy na żywo wiedzieć czy znajdą się pasujące przepisy. Jeśli więc lubisz kawę na różne sposoby - albo chciałbyś poznać te sposoby - to My Coffee Book będzie świetnym wyborem.

Wymagania!
Android 2.0 i nowsze

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
My Coffee BookMy Coffee Book dla Android
2014-07-31

Ilość pobrań: 29 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
My Coffee Book