w
googluj
pl

OvuView


ico
OvuView jest aplikacją wydana na urządzenia przenośne z systemem Android, która przewiduje fazy płodne i niepłodne, termin miesiączki i owulacji m.in. w oparciu o metody objawowo-termiczne. Wykorzystywana może być jako narzędzie do naturalnego planowania rodziny czy jako kalendarz menstrualny. Dzięki niej można zwiększyć szansę na poczęcie dziecka czy uniknąć poczęcia przy użyciu metody naturalnej. Charakteryzuje się przyjemną dla oka różowo-fioletową kolorystyką, choć prócz niej udostępnia jeszcze 9(!) innych motywów graficznych.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji należy wykonać kilka kroków:
• zapoznać się z warunkami korzystania z jej usługi; zostaniemy wtedy przekierowani do strony internetowej w naszej domyślnej przeglądarce,
• wybrać cel aplikacji - wybieramy go w zależności od potrzeb, można więc go potem zmienić w ustawieniach; dostępne wybory: prosty kalendarz menstruacyjny (przełącza aplikację w tryb uproszczony; nie są w nim wyświetlane szczegóły płodności), poczęcie dziecka (zaznaczane będą przewidywane dni płodne), odłożenie poczęcia (wedle najbardziej konserwatywnych prognoz płodności),
• następnie, w zależności od właśnie wybranego celu, trzeba podać średni czas trwania cyklu w ostatnich 6 miesiącach (w przypadku celu "prosty kalendarz menstruacyjny"), albo zapoznamy się skrótowo z tym, jakie objawy trzeba będzie zapisywać, aby móc potem przewidywać (w wypadku pozostałych celów) i dopiero potem wprowadzamy "początkowe długości najkrótszych i najdłuższych cykli w ciągu ostatnich 6 miesięcy"; dostępne w tym względzie opcje to: ręczne wprowadzenie danych (opcja zalecana), użycie wartości domyślnych (najkrótszy cykl - 26 dni; najdłuższy - 30 dni) albo nie ustawienie żadnych wartości,
• na koniec oznajmi się nam, że aplikacja rozpoczyna swe działanie w trybie "demo" (demonstracyjnym), a więc pozwala na swobodne zapoznanie się z wszystkimi funkcjami aplikacji; drugi tryb to "live" i jest to właściwy tryb, w jakim powinno się potem używać aplikacji (a wybierzemy go w ustawieniach).

Aplikacja jest doskonale przygotowana pod względem technicznym. Ma czytelny kalendarz, przejrzyste wykresy. Jest w pełni spolszczona i zawiera dokładny opis wszystkich swoich funkcji - powyżej opisaliśmy jedynie sam wstęp, aby ukazać, że jest to narzędzie zaawansowane. O jego skuteczności niech świadczy fakt, że zostało już pobrane w Google Play przeszło milion razy, a komentarze na jego temat są bardzo pozytywne. My również przyłączamy się do tego chóru: OvuView to wspaniała aplikacja!

Ograniczenia!
Aplikacja wyświetla reklamy, gdy jesteśmy połączeni z internetem. Wersja Pro, bez reklam i z dodatkowymi funkcjami, kosztuje 14,90 zł.

Wymagania!
Zależne od urządzenia

Spolszczenie!
Język polski ustawiany jest automatycznie

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
OvuViewOvuView dla Android
2019-06-29

Ilość pobrań: 831 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
OvuView
avatararrow
~marta | 2015.12.26 03:13
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy po przejściu na "life" można odzyskać informacje, które były zapisane w opcji "demo"?
W demo zapisywałam dość długo informacje i po kliknięciu przekierowania na life wszystko zniknęło, a bardzo zależałoby mi na tych danych.
Help! :)
OvuView
avatararrow
~Aga | 2015.08.31 10:24
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kiedy apka będzie na windows phone???
OvuView