w
googluj
pl

kuchnia+ 1.2.3


ico
Czy lubisz kanał telewizyjny kuchnia+? Jeżeli tak, to od teraz możesz korzystać z przepisów kulinarnych prezentowanych na jego antenie w swoim urządzeniu mobilnym z systemem operacyjnym Android! Aplikacja kuchnia+ udostępnia przeszło tysiąc przepisów, które opatrzone są zdjęciami albo materiałami filmowymi. Baza danych jest więc ilościowa wielka, w dodatku jest zróżnicowana tematycznie i na bieżąco rozbudowywana. Aplikacja spodoba się wszystkim tym, którzy lubią przyrządzać potrawy; tak naprawdę to nie musimy nawet znać kanału kuchnia+. Najważniejsze jest jednak to, aby stać nas było na połączenie się z internetem, ponieważ wszystkie dane są pobierane na żywo z serwera.

Aplikacja jest dopracowana: ma wyszukiwarkę oraz umożliwia dodawanie potraw do ulubionych. Jej menu główne udostępnia nam 4 typy przeglądania bazy danych. Są to:
• Rodzaje dań - podzielono je na: ciasta i ciasteczka, dania dietetyczne, dania karnawałowe, dania mięsne, dania wegetariańskie, dania z dyni, dania z grilla, dania z ryb, desery, pizze, pieczywo, owoce morza itd.,
• Kuchnie świata - ta z kolei sekcja umożliwia przejście m.in. do kuchni regionalnej: afrykańskiej, arabskiej, austriackiej, brytyjskiej, chińskiej, francuskiej, greckiej, gruzińskiej, hiszpańskiej, indyjskiej, japońskiej, karaibskiej, koreańskiej, tajskiej; dostępna jest też oczywiście kuchnia polska,
• Programy kuchni+ - jako, że dane pochodzą z kanału kuchnia+, do dań możemy przejść poprzez wybór danej produkcji; dostępne więc mamy np. programy "Adam po pracy", "Dietosfera", "Ł'apetyt", "Posmak świata", "Przez dziurkę do serca" i inne; w tym też różne sezony danego programu,
• Prowadzący - istnieje też możliwość przejścia do dań proponowanych nam przez konkretnych kucharzy; mamy tu m.in. Agatę Jędraszczak, Jacka Sikorę, Jakuba Kuronia, Jana Kuronia i innych.

Jak wspomniano, każdy przepis można dodać do ulubionych. Globalny dostęp do ulubionych mamy z kolei poprzez oddzielną sekcję. Zaletą aplikacji jest też to, że posiada rozbudowany kalkulator wag i miar. Co najistotniejsze, w tym wypadku połączenie z internetem nie jest potrzebne, więc przeliczać można w każdej chwili. Na koniec dodajmy, że w oknie przepisu istnieje też możliwość bezpośredniego dodania składników potrawy do listy zakupów w darmowej aplikacji Listonic; jeśli jej nie mamy w systemie, aplikacja kuchnia+ przekieruje nas do jej strony w Google Play.

Ograniczenia!
Połączenie z internetem jest wymagane, aby przeglądać przepisy. Istnieje możliwość dodania składników potrawy do listy zakupów w zewnętrznej aplikacji Listonic.

Wymagania!
Android 2.2 i nowsze

Licencja: Freeware (darmowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
kuchnia+kuchnia+ dla Android
2018-06-23

Ilość pobrań: 31 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
kuchnia+