w
googluj
pl

Baby ESP 1.8.240


ico
Kontrolowanie nawyków swojego dziecka to dobry sposób na wstępne określenie planu dnia i dostosowanie rytmu jego życia do naszych potrzeb i codziennych czynności. Ciężko jednak za każdym razem sprawdzać i pilnować wszystkie czynności wykonywane z maluchem, a ich zapisywanie w zeszycie czy na kartce papieru jest, zwyczajnie rzecz biorąc, mocno niepraktyczne. Dobrym pomysłem może być jednak wykorzystanie do tego celu różnorodnych aplikacji – jedną z najciekawszych propozycji jest Baby ESP Trial, przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem Android.

Program umożliwia nam zapisanie i skontrolowanie praktycznie każdej wykonywanej wraz z niemowlakiem czynności. Aplikacja pozwala zmierzyć czas konieczny na nakarmienie dziecka za pomocą butelki lub piersi, możliwe staje się także określenie momentu przewijania, podawania lekarstw, kąpieli czy też wreszcie snu. Uzyskane wyniki pojawiają się w głównym menu programu w formie tabeli, dzięki czemu w prosty sposób możemy prześledzić plan całego dnia i zaplanować kolejne dawki leków czy też moment, w którym dziecko ponownie powinno położyć się spać.

Aplikacja daje także szansę wprowadzenia danych dotyczących naszego milusińskiego, takich jak wzrost, waga czy szereg innych parametrów fizycznych. Zmiany zachodzące w ciele dzieciaka zaobserwujemy za pomocą wykresów i statystyk dających pogląd na odpowiedni rozwój niemowlęcia. Użytecznym narzędziem jest również przypominacz, dzięki czemu nie zapomnimy np. o zbliżającej się wizycie u lekarza. Aplikację udostępniono w Google Play za darmo w języku polskim.

Ograniczenia!
Wersja testowa pozwala na użytkowanie aplikacji przez 7 dni. Dalsze korzystanie z programu wiąże się z wykupieniem płatnej licencji.

Wymagania!
Android 1.6 i nowsze.

Spolszczenie!
Program w polskiej wersji językowej.

Licencja: Trial (testowa)
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (1 głosów)

Strefa Download programu
Baby ESPBaby ESP dla Android
2014-07-21

Ilość pobrań: 42 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Baby ESP