w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 182
Wszystkich postów: 922508
Wszystkich tematów: 133814

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7704 dni

WinArchiver 5.6


WinArchiver to rozbudowane narzędzie służące do otwierania, tworzenia i zarządzania archiwami na naszym komputerze. Obsługuje niemal wszystkie dostępne formaty, wśród których znajdziemy między innymi ZIP, RAR, 7Z, ISO, GZ, TAR, CDI czy IMG. Pełna, długa lista wszystkich formatów znajduje się na stronie producenta. Sam program jest prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dodatek instalowany w kontekstowym menu eksploratora systemu, dzięki czemu podstawowe narzędzia związane z archiwizacją mamy zawsze pod ręką.

Instalacja programu obejmuje również jego podstawową konfigurację, wobec czego warto poświęcić chwilę na wczytanie się w komunikaty kreatora, który, co najważniejsze, między innymi poprosi nas o zaznaczanie tych formatów zarchiwizowanych plików, dla których chcemy, aby WinArchiver był programem domyślnym. Dalsza obsługa aplikacji nie powinna już nikomu przysporzyć żadnych kłopotów.

Program oferuje rozbudowany, ale dość standardowy, jak na tego typu narzędzie, zestaw funkcji. Pozwala na otwieranie archiwów, tworzenie nowych z uwzględnieniem hasła dostępu oraz edycję już istniejących plików. Za jego pomocą nagramy również obraz płyty na fizyczny nośnik oraz odwrotnie; zgramy z płyty dane do odpowiedniego formatu archiwum, które stworzy nowy obraz. Ciekawszą funkcją jest możliwość tworzenia wirtualnych dysków z archiwów, które mamy zapisane na komputerze. Wówczas bez ich rozpakowywania, użytkownik zyskuje do nich dostęp z poziomu Mojego Komputera.

Uwaga!
Instalator programu domyślnie zainstaluje również dodatkowe oprogramowanie. Aby temu zapobiec, należy uważnie czytać kolejne kroki kreatora i w odpowiednim momencie odznaczyć opcję instalacji dodatków.

Ograniczenia!
Działanie programu zostało ograniczone czasowo do 30 dni. Aby po tym czasie kontynuować jego użytkowanie, konieczne jest zarejestrowanie programu na stronie producenta.

Wymagania!
Edycja 64-bitowa wymaga co najmniej Windowsa XP.

Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
WinArchiverWinArchiver 5.6
Wersja stabilna 32-bitowa
3.95 MB | 2023-11-27
WinArchiver 5.6
Wersja stabilna 64-bitowa
4.01 MB | 2023-11-27

Ilość pobrań: 699 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
WinArchiver