w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 169
Wszystkich postów: 905260
Wszystkich tematów: 127829

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7252 dni

PeaExtractor 1.3


PeaExtractor to prosty w obsłudze program do rozpakowywania archiwów w wielu formatach. Obsługiwanych jest ponad 150 typów plików, dzięki czemu możemy mieć w zasadzie pewność, iż nie będziemy w stanie zaskoczyć programu formatem, którego nie byłby w stanie dla nas rozpakować. Obsługa jest bardzo prosta, przez co narzędzie może stanowić ciekawą propozycję w szczególności dla osób, dla których niekoniecznie ważne są dodatkowe opcje, a bardziej cenią sobie łatwy dostęp do tych najpotrzebniejszych.

Archiwum można rozpakować na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest włączenie programu poprzez kliknięcie ikony, a następnie wskazanie odpowiedniego pliku, wykorzystując do tego wbudowany eksplorator lub metodę przeciągnij i upuść („drag&drop”). Pojawi się niewielki kreator, w którym będzie można wybrać miejsce zapisu oraz wprowadzić ewentualnie wymagane hasło. Na koniec rozpakowywania wyświetlane jest okienko, w którym teoretycznie można podejrzeć szczegóły tego zabiegu (teoretycznie - ponieważ w czasie naszych testów okienko to automatycznie zanikało po bardzo krótkim czasie, uniemożliwiając skorzystanie z jego opcji).

Alternatywą jest wykorzystanie integracji programu z powłoką systemową. Dzięki temu klikając na wybrane przez nas archiwum prawym przyciskiem myszy, będziemy mogli wykorzystać trzy dostępne w kontekstowym menu opcje: „Extract...”, która automatycznie uruchomi okienkową wersję programu, „Extract here...”, która wypakuje archiwum w tej samej lokalizacji, w której się znajdujemy, oraz „Extract here (in new folder)”, która zadziała analogicznie do poprzedniej, umieszczając jednak pliki w nowo utworzonym katalogu.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
PeaExtractorPeaExtractor 1.3
Wersja stabilna 32-bitowa
4.38 MB | 2017-10-28
PeaExtractor 1.3
Wersja stabilna 64-bitowa
4.79 MB | 2017-10-28
przejdź
PeaExtractor Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 253 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
PeaExtractor