w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

Explzh 7.53 RC 103


Explzh to rozbudowany program do zarządzania archiwami wielu formatów w zakresie ich rozpakowywania, wyszukiwania plików, skanowania pod kątem zagrożeń, naprawiania, a nawet szyfrowania, przeprowadzania walidacji oraz współpracy z serwerem FTP. Na liście obsługiwanych typów plików znajdziemy wszystkie najpopularniejsze formaty, ale również te, z którymi mamy do czynienia rzadziej, słowem – trudno będzie o sytuację, w której aplikacja nie poradzi sobie z zadaną jej paczką. Choć program może zostać uznany jedynie za rozszerzoną wersję systemowej propozycji zarządzania archiwami, naszym zdaniem zasługuje raczej na miano niezależnej i dużo bardziej zaawansowanej propozycji.

Interfejs programu nie jest może najnowocześniejszy wizualnie, ale prezentuje się bardzo praktycznie: każde kolejne analizowane archiwum otwierane jest w osobnej karcie, dzięki czemu łatwo przełączać się pomiędzy plikami. Każda uruchomiona programem paczka zostaje wstępnie przeanalizowana i jej pliki wyświetlane są w formie drzewa katalogów w lewej części ekranu, a w głównym obszarze roboczym mogą być dodatkowo dokładniej przeglądane. Wszystkie funkcje uruchamiane są z poziomu ich ikonek na górnym pasku narzędzi. Naszym zdaniem ikonom brakuje podpisów – same symbole wymagają nieco przyzwyczajenia, zanim zaczniemy z nich korzystać intuicyjnie, na szczęście po najechaniu kursorem na ikonę, otrzymujemy podpowiedź o danej funkcji.

Warto również zwrócić uwagę na integrację programu z systemową powłoką, dzięki czemu część funkcji (a w tym przypadku całkiem spora ich liczba), dostępnych jest z poziomu menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolną paczkę w eksploratorze Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ExplzhExplzh 7.53 RC 103
Wersja rozwojowa 32-bitowa
3.18 MB | 2017-03-20
Explzh 7.53 RC 103
Wersja rozwojowa 64-bitowa
3.68 MB | 2017-03-20

Ilość pobrań: 164 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Explzh