w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 145
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

Tzip 2.0.0.1427


Tzip to oprogramowanie pozwalające dekompresować archiwa wielu formatów (obsługiwanych jest kilkadziesiąt typów plików) oraz kompresować wybrane foldery (niestety tylko do jednego z dwóch formatów: 7Z lub ZIP). Zostało stworzone w oparciu o ciekawy, nowoczesny interfejs, w którym wszystkie elementy obsługi są logicznie rozmieszczone, a przez to pozwalają szybko zaadoptować się do programu i zacząć wykorzystywać jego możliwości.

Po uruchomieniu najwygodniej będzie skorzystać ze znajdującego się po lewej stronie eksploratora plików, który pozwoli szybko znaleźć pliki, których kompresją lub dekompresją chcemy się zająć. Prócz możliwości przeglądania zawartości kolejnych dysków twardych, program udostępnia łącza do typowych folderów systemowych, takich jak Moje Obrazy czy Pulpit, dzięki czemu wybrane pliki powinniśmy znaleźć bez poświęcania temu etapowi nadmiernej ilości czasu. Podczas instalacji programu automatycznie dodawane jest również rozszerzenie do menu kontekstowego eksploratora, dzięki czemu kompresję i dekompresję możemy przeprowadzić nie włączając wcześniej aplikacji: niestety funkcje te nie zostały w eksploratorze przetłumaczone z języka chińskiego.

Choć program należy pochwalić za szybką pracę, ma on również swoją wadę. O ile w przypadku niewielkich plików nie będzie to mankamentem, o tyle jeśli będziemy pracować na naprawdę dużych folderach, brak wyświetlania informacji o postępie kompresowania, bądź dekompresji będzie mógł wpłynąć na frustrację użytkownika a w efekcie skorzystanie z innego programu. Pomijając ten element, Tzip jest poprawnym narzędziem umożliwiającym obsługę archiwów, zatem może zostać z powodzeniem polecony mniej wymagającym użytkownikom szukającym przede wszystkim programu prostego w obsłudze.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
TzipTzip 2.0.0.1427
Wersja stabilna
2.86 MB | 2014-10-01

Ilość pobrań: 125 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Tzip