w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 905628
Wszystkich tematów: 127873

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7301 dni

Zipware 1.5.0


Zipware to stosunkowo lekka i prosta w obsłudze propozycja programu do obsługi archiwów wielu formatów. Na liście obsługiwanych rozszerzeń paczek, znajdziemy między innymi ZIP, ZIPX, 7Z, RAR, RAR5, ISO, VHD, GZIP, BZIP2, TAR, CPIO, XZ, DEB, DMG, RPM oraz XPI. Program pozwala również tworzyć nowe archiwa (wówczas można je zapisać jako ZIP, 7-ZIP lub EXE), które mogą być zabezpieczone hasłem, przy czym wykorzystywane jest szyfrowanie AES-256. Dodatkowym atutem jest wbudowany kalkulator sum kontrolnych, co pozwoli nam sprawdzić poprawność wypakowanych danych, badając MD5, SHA-1 lub SHA-256.

Po zainstalowaniu z programu można korzystać po uruchomieniu aplikacji, ale również bezpośrednio w eksploratorze systemowym; podręczne opcje pojawiają się również pod pozycją Zipware w menu kontekstowym. Podczas korzystania z programu w zmaksymalizowanej formie, obsługiwane jest importowanie archiwów zarówno poprzez kreator, jak i z wykorzystaniem drag&drop (przeciągnij i upuść), co znacznie przyśpiesza pracę, jeśli w danej chwili mamy plik archiwum „pod ręką”.

Aplikacja może się pochwalić raczej standardowym, ale to nie znaczy, że ubogim zestawem narzędzi do obsługi paczek. Prócz oczywistych opcji tworzenia i rozpakowywania plików, znajdziemy tu możliwość ich testowania, wyświetlania szczegółów oraz obliczania wspomnianych sum kontrolnych. Warto zwrócić uwagę na wbudowany menadżer haseł, co pozwoli łatwiej przechowywać je na przyszłość (co docenią w szczególności osoby tworzące samodzielnie wiele zabezpieczonych paczek). Całość działa bardzo sprawnie, nie obciążając nadmiernie komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (5 głosów)

Strefa Download programu
ZipwareZipware 1.5.0
Wersja stabilna
3.08 MB | 2018-05-13

Ilość pobrań: 280 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Zipware