w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 339
Wszystkich postów: 928376
Wszystkich tematów: 135906

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7754 dni
pl

B1 Free Archiver 1.7.122


B1 Free Archiver to prosty w obsłudze zestaw narzędzi służący do zarządzania archiwami w wielu popularnych formatach, do których należą między innymi pliki B1, ZIP, RAR, 7z, TAR, DEB oraz TAZ. Prócz samej aplikacji, instalator rozszerza menu kontekstowe, dzięki czemu użytkownik może wykorzystać aplikację z dowolnego poziomu eksploratora plików w systemie. Domyślnie przeprowadzane jest także skojarzenie programu z wszystkimi plikami, które obsługuje, dzięki czemu nie będziemy musieli ręcznie dezaktywować poprzednio używanych, w celu zarządzania archiwizacją, narzędzi.

Zaletą programu jest z pewnością interfejs, który, choć na pierwszy rzut oka podobny jest do tego znanego z innych tego typu programów, został wyjątkowo dobrze zorganizowany. Ciekawe zaprojektowany został panel ustawień, który podzielony jest wygodnymi zakładkami na sekcje. Został również zintegrowany z krótkimi poradnikami poruszającymi kwestie wykorzystania aplikacji.

Choć program oferuje raczej standardowy zestaw funkcji, na uwagę zasługuje format B1 tworzonych archiwów, który łączy zalety innych, oferując maksymalną kompresję przy możliwie krótkim czasie jej wykonywania. Jest przy tym formatem, który jest obsługiwany na wszystkich platformach, na które oferowana jest aplikacja, a więc również Macach, Linuxach i urządzeniach mobilnych.

Uwaga!
Część funkcji programu działa poprawnie dopiero po restarcie systemu operacyjnego po przeprowadzonej instalacji. Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, a w niedalekiej przyszłości powstanie także wersja dla systemu iOS.

Spolszczenie!
Język polski interfejsu należy wskazać w pierwszym oknie, które automatycznie wyświetli się po instalacji oprogramowania.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
B1 Free ArchiverB1 Free Archiver 1.7.122
Wersja stabilna
0.64 MB | 2016-04-28
przejdź B1 Free Archiver dla Android

Ilość pobrań: 507 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
B1 Free Archiver