w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 101
Wszystkich postów: 905260
Wszystkich tematów: 127829

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7252 dni
pl

Ashampoo ZIP Free 1.0.7


Ashampoo ZIP Free to darmowa edycja programu do archiwizowania plików, który stanowi uproszczoną wersję dużo bardziej funkcjonalnego oprogramowania Ashampoo ZIP Pro. Jest nowoczesnym pakietem, dzięki któremu bezproblemowo rozpakujemy archiwa wielu formatów, jak również spakujemy pliki, których objętość chcielibyśmy zmniejszyć. Obsługiwanych jest ponad 30 formatów plików, można więc być niemal pewnym, że w codziennym użytkowaniu nie będziemy w stanie niczym aplikacji zaskoczyć.

Program jest bardzo prosty w użyciu, głównie dzięki interfejsowi, który mocno nawiązuje do kafelek typowych dla interfejsu Modern UI, który znany jest z Windowsa 8.1. Choć sam w sobie sprzyja on obsłudze dotykowej, w opcjach aplikacji można dodatkowo ułatwić sobie pracę z programem na tablecie, aktywując odpowiednią funkcję, która dodatkowo zwiększy rozmiar niektórych elementów związanych z obsługą. Wygodę użytkowania zwiększa także integracja programu z menu kontekstowym eksploratora Windowsa. Co ciekawe, ilość oraz układ dostępnych opcji w wyświetlanym menu można ręcznie modyfikować z poziomu ustawień opisywanej aplikacji.

Choć program jest w pełni darmowy, za niewielką wadę można uznać fakt, iż dostępne w pełnej (płatnej) wersji programu opcje są cały czas widoczne w menu, ale nieaktywne. Jest to oczywiście reklama i zachęta dla użytkownika, która prezentuje wszystkie możliwości całego pakietu. W praktyce jednak nieco ogranicza czytelność choćby menu głównego; tak naprawdę dostępnych jest dla nas 5 głównych modułów, a przewijać musimy listę kilkunastu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo ZIP Free



Ashampoo ZIP Free 1.0.7
Wersja stabilna
25.89 MB | 2016-05-12

Ilość pobrań: 733 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 19

Komentarze (0)
Ashampoo ZIP Free