w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 163
Wszystkich postów: 905180
Wszystkich tematów: 127816

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7243 dni

J7Z 1.3.0-1


J7Z to alternatywa dla zyskującego coraz większą popularność programu 7-Zip do kompresji i dekompresji plików. Charakteryzuje się prostą obsługą, a ponieważ wykorzystywać może między innymi wspomniany już format kompresji, pliki zostaną pomniejszone w największym dostępnym obecnie stopniu. Jak zapewnia producent, aplikacja została stworzona przede wszystkim w taki sposób, by ułatwić dotychczasową obsługę, która znana jest z programu 7-Zip.

Widać to też już od pierwszych chwil po instalacji, ponieważ program nie umieszcza swojej ikony na pulpicie komputera, ani na liście programów paska Start. Instalowane jest natomiast rozszerzenie do menu kontekstowego eksploratora, dzięki czemu opcje kompresji, bądź dekompresji możemy aktywować bezpośrednio po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na dowolnym pliku. Z tego miejsca możliwe jest wybranie działania związanego z jednym z kilku predefiniowanych formatów, ale można też uruchomić okienko aplikacji, gdzie dostępnych będzie znacznie więcej opcji. Przede wszystkim związanych z ustawianiem szyfrowania hasłem, dodatkowymi atrybutami i sposobem zapisu pliku (w tym docelowym formacie kompresji).

W ustawieniach programu będziemy mogli przede wszystkim zmienić ustawienia wyglądu, dzięki kilku dostępnym tematom kolorystycznym. Co ciekawe, dodatkowe skórki można pobierać z Internetu (link do zasobów dostępny jest w samych ustawieniach). Skorzystanie z menu pomocy automatycznie odsyła użytkownika do dedykowanej witryny internetowej, gdzie znajdziemy wiele rozdziałów typowych dla dokumentacji aplikacji (przede wszystkim listę dotychczasowych zmian oraz planowanych poprawek w kolejnych edycjach programu).

Wymagania!
Instalator wymaga połączenia z Internetem.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
J7ZJ7Z 1.3.0-1
Wersja stabilna
0.23 MB | 2015-03-01

Ilość pobrań: 279 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
J7Z