w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 101
Wszystkich postów: 905260
Wszystkich tematów: 127829

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7252 dni

Object Fix Zip 1.7 Build 27


Object Fix Zip to program do naprawiania uszkodzonych archiwów ZIP. Pozwala w prosty sposób, wykorzystując jeden kreator, odzyskać pliki z paczki zawierającej błędy, jednocześnie tworząc nowe archiwum z plikami, które będą już zapisane poprawnie. W związku z tym, program może być również z powodzeniem wykorzystany jako narzędzie rozpakowujące archiwa w tytułowym formacie. Zgodnie z zapewnieniami producenta, aplikacja obsługuje wszystkie archiwa ZIP stworzone przy pomocy programów kompatybilnych z WinZIP oraz PkZIP z wyłączeniem tych, które wykorzystują silne szyfrowanie.

Obsługa jest wyjątkowo prosta, dzięki oparciu całego programu na wspomnianej już formie kreatora. Dzięki takiemu podejściu, użytkownik nie jest w stanie pominąć żadnego ważnego kroku ustawień, będąc pewnym, że dane, które wprowadza do aplikacji są niezbędne i poprawne. Aby odzyskać pliki z uszkodzonego archiwum ZIP, konieczne będzie przejście przez zaledwie kilka ekranów. Kolejne kroki kreatora wymagać będą przede wszystkim podania odpowiedniej ścieżki do pliku źródłowego, wskazania lokalizacji zapisu, jak również wybrania odpowiednich opcji, z których chcemy skorzystać (sprawdzenie integralności plików z archiwum, stworzenie nowej paczki, odzyskanie uszkodzonych danych).

Cały proces jest zaskakująco szybki, choć oczywiście zależny od ilości dokumentów w archiwum, stopnia ich uszkodzenia, rozmiaru paczki oraz wydajności naszego komputera – postęp całej operacji jest jednak przedstawiany na ekranie w formie paska, jak i zapisów LOG-u, dzięki czemu łatwo śledzić, na jakim etapie pracy jest aplikacja, na tej podstawie szacując niezbędny czas do jej ukończenia.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Object Fix ZipObject Fix Zip 1.7 Build 27
Wersja stabilna
1.36 MB | 2015-05-24

Ilość pobrań: 156 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Object Fix Zip