w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 203
Wszystkich postów: 920884
Wszystkich tematów: 133430

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni
pl

Ashampoo ZIP Pro 4.50.01


Ashampoo ZIP Pro to rozbudowany pakiet oprogramowania do archiwizacji, które przy okazji pozwala między innymi na szyfrowanie danych, automatyzację kopii zapasowych, tworzenie wirtualnych napędów, integrację z internetowymi chmurami i nie tylko. Stanowi kompleksowe narzędzie pracy dla wymagających użytkowników, oferując jednocześnie bardzo prostą obsługę (która bazuje na wykorzystaniu elementów interfejsu typowych dla Modern UI znanego z Windowsa 8.1). Dzięki odpowiedniej opcji w ustawieniach, wygląd programu może dodatkowo jeszcze bardziej dopasować się na potrzeby obsługi dotykowej, co pozwoli również wygodnie obsługiwać aplikację z wykorzystaniem na przykład tabletów.

Program obsługuje naturalnie praktycznie wszystkie znane dzisiaj formaty kompresji plików. Mogą być one dodatkowo szyfrowane z wykorzystaniem klucza 256-bitowego klucza AES. Wśród opcji kompresji i dekompresji znajdziemy tutaj każdą możliwą funkcję, wliczając w to dzielenie gotowych już archiwów, jednoczesną obsługę wielu plików, automatyczne wysyłanie kopii zapasowych do chmur (obsługiwane są m.in. Dropbox, Google Drive oraz OneDrive) czy na przykład kopiowanie woluminów w tle. Dla zwiększenia wygody, do głównych modułów programu możliwy jest dostęp z poziomu menu kontekstowego w systemowych eksploratorze. Ilość i układ dostępnych opcji możemy samodzielnie modyfikować w ustawieniach aplikacji.

Pozwalają one również na kontrolowanie wielu innych przydatnych parametrów, w tym ustawienia skojarzenia programu z wybranymi typami plików, preferencjami podglądu, czy nawet opcjami wyglądu interfejsu (dostępnych jest kilka ciekawych skórek).

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się także darmowa, uboższa w funkcje wersja programu; Ashampoo ZIP Free.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 10 dni działania. Darmowa rejestracja na stronie producenta pozwoli przedłużyć czas licencji do 40 dni, jednocześnie podnosząc ważność klienta w kolejce zgłoszeń do pomocy technicznej (po rejestracji powinniśmy otrzymywać szybsze odpowiedzi). Dodatkowo otrzymamy specjalne warunki zakupu pełnej wersji programu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (6 głosów)

Strefa Download programu
Ashampoo ZIP ProAshampoo ZIP Pro 4.50.01
Wersja stabilna
76.9 MB | 2023-08-08

Ilość pobrań: 252 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Ashampoo ZIP Pro