w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 591
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

WiFi Password Remover 4.0


WiFi Password Remover to program do wyświetlania i usuwania informacji o hasłach do bezprzewodowych sieci WiFi, które zapisane są na komputerze. Może mieć dwojakie zastosowanie: w pierwszej kolejności w sytuacji, kiedy zapomnimy hasła do sieci, z której wcześniej już korzystaliśmy i chcemy odczytać odpowiednie hasło, które zostało zapamiętane przez system lub w drugiej, gdy wspominane hasła chcielibyśmy usunąć z pamięci Windowsa, by uniemożliwić innym użytkownikom ich odzyskanie.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze; by z niej skorzystać, wystarczy po uruchomieniu wybrać przycisk „Show Passwords”, w efekcie czego otrzymamy w okienku listę haseł sieci WiFi wraz z kilkoma dodatkowymi informacjami (na przykład nazwą hotspota, którego się tyczą). Na tym etapie mamy możliwość zapoznania się z hasłami, stworzenie ich backupu w formacie HTML lub przejście do ostatniego kroku, czyli kasowania danych z dysku. Proces ten jest nieodwracalny, ale nie musimy w tym przypadku usuwać wszystkich haseł: można wybrać tylko niektóre i kasować je selektywnie, w sytuacji, gdy niektóre dane będziemy chcieli zachować na przyszłość.

Na koniec warto dodać, iż program, choć oferuje raczej niewielką funkcjonalność, jest dobrze dopracowany: wyświetlone na ekranie hasła do kolejnych sieci można sortować według dowolnej z wyświetlonych kolumn, a tworzony raport w zewnętrznym pliku jest czytelny i z powodzeniem może posłużyć na przykład do celów archiwizacyjnych, czy dalszego udostępniania danych innym użytkownikom komputera.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WiFi Password RemoverWiFi Password Remover 4.0
Wersja stabilna
0.31 MB | 2015-09-11

Ilość pobrań: 566 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
WiFi Password Remover