w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 584
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138574

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Thunderbird Password Decryptor 7.0


Mozilla Thunderbird to obecnie drugi najpopularniejszy klient poczty na świecie - pod względem popularności wyprzedza go jedynie Microsoft Outlook. Thunderbird Password Decryptor to skuteczny program, pozwalający natychmiastowo odzyskiwać hasła przechowywane w programie.

Pierwszym krokiem jest określenie folderu, w którym zainstalowany został klient Thunderbird. Domyślnie będzie to C:Program FilesMozillaThunderbird. Następnie należy podać ścieżkę dostępu do profili użytkowników, również przechowywanych w programie. Znajdują się one na dysku C, w katalogu użytkownika systemu Windows i pod ścieżką AppData/Roaming/Thunderbird/Profiles.

Jeśli w kliencie pocztowym ustawiliśmy hasło główne (tzw. „master password”), zabezpieczające dostęp do wszystkich przechowywanych haseł, konieczne będzie jego wprowadzenie. Niestety, na chwilę obecną Thunderbird Password Decryptor nie potrafi odzyskać ani samego hasła głównego, ani – w przypadku jego utraty - chronionych przez niego haseł. Możliwe jest jednak pozbycie się hasła głównego poprzez zresetowanie go z poziomu Thunderbirda.

Po kliknięciu przycisku „Start Recovery”, aplikacja odzyska wszystkie przechowywane przez klienta nazwy użytkownika oraz przypisane do nich hasła, wyświetlając dane w formie zwykłego tekstu. Co więcej, do każdego odzyskanego zestawu login + hasło uzyskamy także adres serwera poczty, do której przypisane jest dane konto, dzięki czemu szybko zorientujemy się, czy poszczególne konta pochodzą z, dla przykładu, Gmaila lub z poczty Onet.

Co więcej, aplikacja umożliwia także eksport odzyskanych elementów do postaci pliku HTML, XML lub CSV.

Narzędzie Thunderbird Password Decryptor to solidne i ostateczne rozwiązanie wszelkich problemów z zagubionym lub zapomnianym hasłem do klienta poczty Thunderbird.

Uwaga!
Podczas instalacji programu oferowany jest również pasek narzędzi BringStar i program RegClean Pro. Radzimy zrezygnować z obecności tych dodatków w systemie, klikając w odpowiednim momencie przyciski „Decline”.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Thunderbird Password DecryptorThunderbird Password Decryptor 7.0
Wersja stabilna
5.43 MB | 2018-10-09

Ilość pobrań: 1317 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Thunderbird Password Decryptor
avatararrow
~Wkurwiony user | 2015.03.11 11:05
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Gorąco polecam jak ktoś jako dobro dodane chce dostać malware i zostać członkiem botnetu.
Thunderbird Password Decryptor 4.0