w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 445
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Instagram Password Decryptor 6.5


Instagram Password Decryptor to prosty program pozwalający odzyskać zapomniane hasło z serwisu Instagram, na komputerze, na którym z niego choć razy korzystaliśmy. Aplikacja bazuje na przeglądaniu kluczowych plików najpopularniejszych przeglądarek internetowych, które lokalnie przechowują dane logowania do witryn, które przeglądamy. Skutecznie i szybko je odnajduje, rozszyfrowując z nich najistotniejsze z naszego punktu widzenia dane, takie jak login i hasło do usługi.

Tym sposobem w klika chwil i co najważniejsze bez większego wysiłku, odzyskamy dane logowania do serwisu Instagram. Aby operacja zakończyła się powodzeniem, aplikacja musi „mieć co skanować”, tzn. jeżeli chwilę wcześniej skutecznie wyczyściliśmy wszystkie dane z pamięci podręcznej przeglądarki, wykorzystanie programu nie przyniesie sukcesu. Warto jednak zauważyć, iż podczas pracy automatycznie skanowane są wszystkie standardowe lokalizacje większości przeglądarek, zatem nie musimy ręcznie wskazywać, pod kątem której przeglądarki program ma poszukiwać haseł. Stanowi to duże udogodnienie, szczególnie jeśli korzystamy z kilku programów jednocześnie, niekoniecznie wykorzystując za każdym razem ten sam do logowania się do serwisu Instagram.

Warto dodać, iż po zakończonym wyszukiwaniu efekty pracy można łatwo wyeksportować do pliku, który może zostać zapisany między innymi w przyjaznym w tym przypadku formacie TXT. Plusem jest bardzo szybkie działanie programu, który szybko potrafi się także zorientować, iż w ogóle nie korzystaliśmy z serwisu Instagram i poszukiwania hasła nie przyniosą oczekiwanego skutku. Zwolennicy programów konsolowych mogą się również ucieszyć, ponieważ z aplikacji można również korzystać w trybie wiersza poleceń (składnia komend dostępna jest na stronie internetowej producenta programu).

Uwaga!
W pobieranej paczce z programem, znajduje się również jego przenośna wersja portable, która nie wymaga instalacji w systemie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Instagram Password DecryptorInstagram Password Decryptor 6.5
Wersja stabilna
4.74 MB | 2019-08-04

Ilość pobrań: 754 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Instagram Password Decryptor