w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 228
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6677 dni

Filezilla Password Decryptor 3.5


Filezilla Password Decryptor to prosty w obsłudze program do odzyskiwania haseł do kont FTP przechowywanych przez program FileZilla. Aplikacja korzysta z analizy plików, w których przechowywane są ustawienia i hasła użytkownika wspomnianego klienta FTP. Automatycznie rozpoznawane są odpowiednie wpisy, a ich rozszyfrowana zawartość prezentowana użytkownikowi w formie czytelnego zestawienia loginów i haseł do poszczególnych kont FTP.

Aplikacja jest praktycznie w pełni samodzielna. Jedyne, co musi zrobić użytkownik, to wskazać lokalizację instalacji FileZilli na dysku komputera. Następnie, po naciśnięciu przycisku, algorytmu przeszukiwania plików, a następnie ich rozszyfrowania, przystępują do działania. Cała operacja trwa bardzo krótko i wyniki wręcz natychmiastowo prezentowane są na ekranie. Bardzo łatwo można jest po prostu skopiować lub wyeksportować do zewnętrznego pliku, który może zostać zapisany w formacie TXT, HTML, XML lub CSV. Warto nadmienić, iż program może być wykorzystywany nie tylko przy pomocy czytelnego interfejsu graficznego, ale również przy wykorzystaniu systemowego wiersza poleceń (lista dostępnych komend i poprawna ich składnia dostępne są na stronie internetowej producenta programu).

Program może zostać w szczególności polecony osobom, które jednocześnie obsługują wiele kont FTP przy pomocy FileZilli. Wówczas istnieje bowiem największa szansa, że któreś z haseł logowania zostanie zapomniane. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie opisywany program, który w dosłownie kilka sekund pozwoli je odzyskać.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Filezilla Password DecryptorFilezilla Password Decryptor 3.5
Wersja stabilna
0.3 MB | 2015-07-18

Ilość pobrań: 329 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Filezilla Password Decryptor