w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 584
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138574

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

Router Password Decryptor 6.0


Router Password Decryptor to darmowa aplikacja, dzięki której odzyskamy zgubione lub zapomniane hasło do naszego routera i ponownie podłączymy się za jego pośrednictwem do sieci bezprzewodowej.

By rozpocząć pracę z aplikacją, należy przede wszystkim określić router, do którego jest ono przypisane. W tym celu należy podać dwie informacje: lokalizację pliku konfiguracyjnego routera oraz jego typ. Plik konfiguracyjny możemy wybrać z poziomu klasycznego eksploratora lub przeciągnąć i upuścić nad odpowiednim oknem. Istnieją 4 modele routerów dostępnych do wyboru. Są to: routery Cisco, Juniper, Dlink i BSNL. Co ciekawe, program dysponuje również trybem „smart”, przeznaczonym do odzyskiwania haseł z innych routerów niż wymienione powyżej. Producent nie gwarantuje jednak skuteczności tego rozwiązania.

Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji, pozostaje jedynie użyć przycisku „Start Recovery”, do którego zdążyły nas już przyzwyczaić inne programy SecurityXploded. Lista haseł pojawi się w dwóch formatach: zaszyfrowanym (heksowym) oraz w bardziej interesującej dla przeciętnego użytkownika formie tekstowej. Obok każdego hasła wyświetlany jest także rodzaj modemu, z jakim jest ono powiązane, co ułatwia przyporządkowanie go do urządzenia.

Odzyskane przez program Router Password Recovery hasła sieci bezprzewodowej można eksportować do poręcznego raportu w formie pliku TXT, CSV, XML lub HTML.

Aplikacja Router Password Decryptor to ciekawe i skuteczne rozwiązanie problemów z utraconymi hasłami, blokującymi dostęp do wi-fi. Można go również z powodzeniem używać do testów penetracyjnych w ramach zabezpieczania sieci bezprzewodowych.

Uwaga!
Podczas instalacji programu oferowany jest również pasek narzędzi BringStar i program RegClean Pro. Radzimy zrezygnować z obecności tych dodatków w systemie, klikając w odpowiednim momencie przyciski „Decline”.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Router Password DecryptorRouter Password Decryptor 6.0
Wersja stabilna
3.36 MB | 2017-08-12

Ilość pobrań: 1640 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 11

Komentarze (0)
Router Password Decryptor