w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 599
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni
pl

Free RAR Password Recovery 3.70.69


Free RAR Password Recovery to prosty program do odzyskiwania zapomnianych haseł archiwów zapisanych w formacie RAR. W darmowej wersji jego możliwości ograniczają się do wykorzystania metody Brute-Force, która jest dość czasochłonna, ale gwarantuje sprawdzenie każdej możliwej kombinacji znaków w haśle. Daje to użytkownikowi stuprocentową gwarancję odzyskania hasła, które uzależnione jest tylko od czasu. Dla przykładu, trzyliterowe hasło, którego poszukiwania zostały zawężone jedynie do znaków alfanumerycznych oraz symboli, wyszukiwane było ponad 3 minuty.

Obsługa programu jest bardzo prosta. Na początku nie należy się zrażać ogromem dostępnych opcji, które będzie nam ciężko obsłużyć, ponieważ większość z nich dotyczy tylko płatnej edycji aplikacji. O ile w większości przypadków wyciemnienie niedostępnych opcji w interfejsie tylko denerwuje użytkownika, że nie ma do nich dostępu w darmowej wersji, tutaj dodatkowo daje nam pełny obraz możliwości, które dostępne są w pełnej edycji programu, dlatego warto się im przyjrzeć, jeśli rozważamy zakup. Wracając do opcji dostępnych w darmowym programie, mamy tutaj przede wszystkim podstawowe ustawienia do zawężania poszukiwań. Jest to bardzo ważne, ponieważ można znacznie skrócić czas działania algorytmu. Jeśli tylko jesteśmy pewni, że w haśle, którego poszukujemy, na pewno nie było na przykład cyfr, odznaczmy tę opcję, aby niepotrzebnie nie przeszukiwać kombinacji, które je zawierają (wbrew pozorom, korzyść czasowa może być ogromna).

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dostępny z prawej strony wskaźnik minimalnej długości hasła. Pozwoli wykluczyć ze sprawdzania na przykład kombinacje 1-5 literowe, jeśli mamy pewność, że hasło składało się z co najmniej 6 znaków. Naturalnie zawężanie opcji przeszukiwania ma swoje przełożenie tylko i wyłącznie na szybkość uzyskania odpowiedzi. Jeśli nie pamiętamy żadnych cech szczególnych hasła, na którego odzyskaniu nam zależy, nie ograniczajmy programowi pola poszukiwań; co prawda proces znacznie się wydłuży, ale z pewnością przyniesie równie dobry skutek.
Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Free RAR Password RecoveryFree RAR Password Recovery 3.70.69
Wersja stabilna
4.8 MB | 2017-07-16

Ilość pobrań: 15869 | W tym miesiącu: 26 | W poprzednim miesiącu: 18

Komentarze (0)
Free RAR Password Recovery