w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 591
Wszystkich postów: 938243
Wszystkich tematów: 138573

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

RAR Password Unlocker 5.0


RAR Password Unlocker to program pozwalający na odszyfrowanie zapomnianych haseł do archiwów RAR oraz WinRAR. Wykorzystuje do tego celu jedną z trzech popularnych metod: Brute-force, Brute-force z maskowaniem zadanym przez użytkownika, co znacznie przyśpiesza analizę oraz metodę ataku słownikowego.

Aby skorzystać z programu wystarczy wskazać mu plik archiwum, którego hasło chcemy odzyskać. Wybór jednej z metod analizy ma kluczowe znaczenie głównie dla szybkości, ale też skuteczności znalezienia odpowiedniej kombinacji tworzącej zapomniane hasło. Brute-force polega na programowym sprawdzaniu kolejnych możliwych haseł poprzez generowanie wszystkich możliwych kombinacji, które mogą się w nim pojawić. Zdecydowanie przyśpieszyć tę metodę można poprzez dodanie odpowiedniego maskowania. Polega to na wskazaniu przez użytkownika cech szczególnych hasła, które ma zostać odzyskane. Możliwe do podania są takie jego parametry jak długość, rodzaj użytych znaków, czy nawet konkretne kombinacje liter, które w haśle mogą się znaleźć.

Ostatnią z metod jest słownikowy atak, który jest stosunkowo wydajny, o ile nasze hasło wpisuje się w szablon standardowych słów, które znajdują się w używanym słowniku. Niezależnie od wybranej metody, aplikacja na tle konkurencyjnych programów tego typu, powinna znaleźć odpowiednie hasło dość szybko, ponieważ producenci położyli duży nacisk na wykorzystanie przez program potencjału wielordzeniowych jednostek obliczeniowych. Co ciekawe, RAR Password Unlocker wspiera również udział procesorów graficznych w obliczeniach, co jeszcze bardziej przyśpiesza jego działanie.

Ograniczenia!
Edycja trial pozwala na odszyfrowanie jedynie trzech pierwszych znaków hasła, a dodatkowo w przypadku użycia metody słownikowej, na wypróbowanie maksymalnie 10 tys. haseł.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (18 głosów)

Strefa Download programu
RAR Password UnlockerRAR Password Unlocker 5.0
Wersja stabilna
12.72 MB | 2014-03-13

Ilość pobrań: 41824 | W tym miesiącu: 23 | W poprzednim miesiącu: 43

Komentarze (0)
RAR Password Unlocker